Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor lesz divat a színes...

Mikor lesz divat a színes öltözködés?

Figyelt kérdés

pl: lila fülbevaló,sárga topp,piros hajpánt,stbstb...


nyárra már lehet így öltözködni szerintetek? nem fognak bohócnak nézni?:D


2009. ápr. 10. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elnézem a ruhásboltok kirakatát, már divat. Bár nem értek hozzá, csak abból indulok ki, amit látok.

Nekem csak jó, ha divat a színes, goth-ként nem rajongtam azért, amikor bejött a fekete csipke, bár jó volt, hogy butikokban is tudtam nekem tetsző ruhákat venni :D:D:D

Azért annyit javasolnék, hogy össze nem illő színeket ne vegyél fel, pl. a piros és a lila együtt egyenesen bántja a szemet.

2009. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

kit érdekel, ki minek néz az utcán? vadidegen emberek; soha az életbe nem fog látni többet. azért a határt te is érzed, hogy mennyire lehetsz színes, én pl neonszín mániás vagyok. :D

úgy öltözz ahogy neked tetszik

2009. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint télen is tűzpiros sapkát hordtam... Vagy ha úgy tartotta kedvem (és az időjárás is megkövetelte), narancsszínű "síkabátot". Na persze nem a piros sapkával, azért arra odafigyeltem, hogy ne csináljak magamból papagájt... Egyébként meg miért ne teremthetnénk mi magunk is divatot? Ha jól érzed magadat vmiben, és látják rajtad a magabiztosságot, akkor úgysem lesz gond...
2009. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi számít annak.

Én Pl. Terepnadrágot hordok, amibe van zöld, fekete, sárga...

fekete bakancsot fehér, citromsárga, és piros fűzővel...


ha ez színesnek számít akkor oké.

De más ruhákat fel se veszek, nyáron is általában amit felveszek rövidnadrágot az is terepszínű.

Persze nem bakancsot hordok. Csak koncerteken.

2009. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

LOL!


nekem is a terepnadrágok adják meg a színt, mindenféle terepnadrágom van: sivatagi, kékterep, hóterep, hagyományos terep, sima zöld... tehát nem mondhatják el azt hogy nem öltözködöm színesen...

2009. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!