Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen öltözködés a divat a...

Milyen öltözködés a divat a tizenévesek körében?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

a ribanc/utcalány öltözék

fiúk körében pedig a himringyó alias buzernyák öltözék a divat

2010. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Igen az első jól mondja.
2010. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
amit az első mondd, sajnos..
2010. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
az elsőnek teljesen igaz van:)
2010. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
67%

Sajnos: a fiúnál az a menő szembe vasalt haj mint egy puli, azt se tudod fiú e vagy lány( ezak az "emo2 16-17 évesek)

a lányok pedig..áh igaza van elsőknek nem is mondok már semmit hova fajult már ez a *urva világ

2010. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

Szinte mindenféle:)

De ha kreatív vagy magad is összeválogathatod a ruhatárad.


Ennyire primitív tuskó nem lehet az aki lehordja a másik külsejét. mégis mivel vagytok ti különbek a fajtársaitok-tól h így le nézzetek vkit? De igen ám utcán nincs ekkora arcotok mert ott lestek kifelé a fejetekből(Sokszor tapasztalom) Idióta beszűkült emberekkel van tele az ország. Németben ezelőtt 20évvel már réges rég szokványos volt a tetoválás. Ide meg ha vki belépett ékszerekkel v varratva máris züllött jelzőt keltette magáról. Ruha szempontból ugyanez elmondható.

18/F

2010. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
öltözködésben a csajos fiúk és a fiús lányok
2010. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

13.35

Te nem tudom hol élsz, de szerintem cseppet sem olyan 'szép' amikor egy lány úgy van öltözve, mintha most jött volna az u.tcas.arokról . Érdekes, mindenki ahány kommentárt eddig olvastam, mindig mondták,h ogy hogy vannak öltözve ezek a mai fiatalok. Valahol még valami olyasmit is olvastam, hogy valakinek jött egy külföldi ismerőse és teljesen megvolt lepődve azon, hogy a nők miért mennek p.rostinak öltözve munkába? De ugyanez suliba is. Na ne mond már ,hogy az normális , mikor télen (de nem csak ekkor) minusz 10 fokba miniszoknya harisnya(olykor) 13 centis magassarok, anyni smink van a fején ,hogy kenni lehetne a falra. Persze ha lekéne szedni akkor rá se lehetne ismerni.

Meg azokat se értem akik mindenüket kirakják, még akkor is ha nincs, aztán meg csodálkoznak hogy v.é.nnemberek meg f.sz se tudja kik beszólogatnak nekik meg kikezdenek velük. Ilyenkor már csodálkoznak. Na meg ugye a 12-16 évesek körében a nagyon elterjedt félmeztelen képek a myvipen,facebook-on meg ilyen közösségi oldalakon(lást: pedomaci.hu )

És azt se mond, hogy egy fiúnál az normális, hogy úgy törődik magával mint egy lány. Mert ok ,legyen ápolt de túlzásokba minek kell esni?

Akkor is azt fogom álítani amit legelőszőr írtam, r.ib-ancos öltözék és b.zi öltözék a divat manapság. Ami ha tetszik, ha nem akkor se normális. Szolidan is lehet valaki nőies, és csinos. Nem úgy ,hogy mindenét kirakja.

2010. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja, még mindig?
2010. aug. 23. 13:44
 10/19 anonim válasza:
40%

13:43 én hisz egyetértek veled...

13:35 volta

2010. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!