Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vittél már vissza a Tally...

Vittél már vissza a Tally Weijl-be nem leárazott ruhát? Mit mondtak? Levásárlás vagy pénzfisszafizetés?

Figyelt kérdés
Lécci tapasztalatot írj vagy oylat amit 10000 százalékra tudsz.Köszi:D
2011. aug. 8. 11:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
Ha egyszerűen csak nem jó a méret, vagy csak már nem tetszik,1-2 nap, a New Yorkerben 2 hét.Mondom, ha hibás 3 ill. 6 hónap
2011. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

Pénzt csak akkor KÖTELES visszaadni, ha hibás és nem javítható és nem cserés.... Mert pl semmit nem találtál helyette.

Az hogy nem jó a méret, nem tetszik, az csak csere de az sem kötelező.

Az, hogy egyes boltok, ahol naponta milliós forgalmat csinálnak, visszaadja a pénzt, az egy vevőbarát GESZTUS de törvényileg sehol nem kötelezhető rá....


De basssssz visszamész és választasz mást.... kizárt hogy valamit ne találj, mit problémázol ezen, pláne ez a 2. kérdésed....

2011. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Az a lényeg, hogy ha visszakéred a pénzedet, visszaadják!Nekem csak azért adják vissza mindig, mert nekem ilyen dolgokban nem lehet nemet mondani és kész.Az a lényeg, hogy legyél határozott, elmondhatod nekik akár a jogszabályokat is ha parasztkodnak.Ne aggódj!
2011. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

MIFÉLE jogszabály???????? HIBÁS árut KÖTELES JAVÍTANI és ha ez nem lehet akkor CSERÉLNI vagy VISSZAFIZETNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Az hogy te pancser vagy és megveszel olyat amit nem kéne ez a te egyéni bajod és az üzletnek rebegj hálát, hogy a PÉNZT VISSZAKAPOD!

2011. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen ,ez tényleg a második kérdésem mert ott sem tudtak normális hangvételű választ adni.tiszetelet a kivételnek.Nem tudom ,hogy tudod -e ,hogy ezen az oldalon az emberek segíteni próbálnak a másiknak te meg yolan bunkón válaszolgatsz a kérdésekre ,hogy csak na.Köszönöm azoknak akik rendes válaszokat adtak.Neked meg az javaslom ne nagyon keresd fel ezt az oldalt mert nem tudod megfelelően használni.
2011. aug. 9. 16:35
 16/20 anonim ***** válasza:

Vannak értetlen emberek, akiknek fogalmuk sincs. Szajkózzák a baromságokat miközben valószínűleg sosem tapasztalták azt amiről a kérdés szól. Én huszonéves vagyok, tapasztaltam sokat, minden téren, nem 14 éves kislány vagyok aki magát marha okosnak hiszi.


A kérdésedre pedig egyszerűen: nem kötelező visszaadniuk a pénzed (mire fel lenne kötelező, te megvettél valamit, kifizetted, az áru rendben van, egymást el lehet felejteni). Az hogy neked nem tetszik a Te bajod.

Az hogy az üzletek vevőbarát politikája miatt (vagyis céljuk, hogy máskor is vásárolj náluk cuccot amin nekik 5szörös hasznuk van) engedélyezik, hogy levásárold az árut más ruhára ha mégsem szerelemdarab.


Az, hogy néhány bolt még pénzt is visszaad az már több mint korrekt, sőt. De nem kötelezhető és odamész a jogszabályokkal akkor körberöhögnek.

2011. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én semmiféle jogszabályokkal nem jöttem.Nem tudom miért szalykózza ezt mindenki hogy jogszabály így meg úgy.annyi volt a kérdésem hogy vitted e már vissza és ha igen mit mondtak.Nem kell ehez huszonévesnek lenni csak adni kell egy egyszerű választ.
2011. aug. 9. 17:09
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem te jöttél a jogszabállyal, hanem korábbi válaszokban szerepel.... És itt nincs semmiféle jogszabály. Ha az üzlet visszaadja megkapod ha nem nem, tenni nem tudsz mit. Cserélni 30 napon belül lehet, ha mást nem, veszel ott valami mást a szoknya árából. Ez miért lenne tragédia?
2011. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mármint Zara és testvérüzletei, Pimkie 30 napos csere, H&M 6 hét. Gondolom a tally Weijlben is áll a 30 nap. De inkább siess és vidd vissza mielőbb, ne válaszokra várj, mert ez lehet üzletfüggő (vagy eladófüggő) is.

Pl. nekik kell visszáruzni, stornózni a számlát stb.

És ha nincs kedve hozzá vagy mert nagy a forgalom egyszerűen azt mondja hogy nem ad pénzt vissza...


Pláne hogy ki nem rúgnák, mert az üzletnek is jobb ha a pénzed ott marad, ahogy mit vettél azon a pénzen az meg ugyan mindegy.

2011. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Visszavittem találtam jobbat.Jól vgayok csá.:D
2011. aug. 13. 20:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!