Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Meddig marad még...

Lányok! Meddig marad még divat a szürke-fekete-barna cicanadrág-tunika-balettcipő szett?

Figyelt kérdés
Már évek óta ebben nyomul a budapesti lányok kétharmada. Tudom, hogy kényelmes, de nem unalmas még? Én Ausztriában élek, dettó ugyanez a helyzet...
2011. aug. 8. 15:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
szerintem a szürke-fekete-barna összeállításokkal nincs gond, a tunikát meg cicagatyát csak hordják sokan, így legalább egyedibbnek érzem magam : DDD
2011. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
elmondaná valaki hogy ezen az összeállításon MI A JÓ ÉLET RIBANCOS???
2011. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Csak akkor ribancos, ha kinn van valakinek a popsija vagy a tevepatája, de máskülönben nem az.
2011. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 ívy1 ***** válasza:
87%
Tele van a bugyrom azokkal akik az öltözék alapján ítélik meg az embereket. Én egy darabig hordani fogom nem nagyon érdekel hogy divat-e ,azt nézem hogy kényelmes,nőies,csinos.
2011. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Az se érdekel, hogy kimész az utcára és 2 percen belül 12 hasonmással találkozol? Nincs se ízlésetek, se egyediségetek, szánalmas.
2011. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
17:25 Ízlésesnek éppenséggel ízléses, és szerintem meg az a szánalmas, akinek az öltözködésével KELL kifejeznie, hogy mekkora egyéniség, mert amúgy nem jönne rá az ember. Ezen gondolkozz el.
2011. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
utolsó: te aztán biztos kurv@ egyedi vagy :D
2011. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"Az se érdekel, hogy kimész az utcára és 2 percen belül 12 hasonmással találkozol? Nincs se ízlésetek, se egyediségetek, szánalmas"


Te aztán k*rva egyedi lehetsz ;)

Inkább az a tucat, hogy már minden második válasz az, hogy úristen ez de tucat. Szánalmas. Megnéznélek titeket mennyire "egyediek" vagytok.

És csak úgy megsúgom. Nem attól vagy egyedi, hogy hogy nézel ki, hanem attól aki vagy.

2011. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
46%
17:53 Kinézetre semmiképp, teljesen normális az öltözködésem. De számomra ez nem hátrány, én elfogadom, hogy az ember egy szociális élőlény, csoportban élünk, a csoporthoz való tartozást a csoport többi tagjához való hasonlósággal fejezzük ki. Aki nagyon egyénieskedik az még nem nőtt ki a lázadó tini korszakából.
2011. aug. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Járjatok ezekbe a béna ruhákba nyugodtan, de ne felejtsétek otthon a FILA táskát se.
2011. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!