Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Citromsárga, pamut pulcsit...

Citromsárga, pamut pulcsit hol kaphatnék?

Figyelt kérdés

Nem baj, ha van minta, de a legszembetűnőbb szín a citromsárga legyen. Budapesten hol kaphatnék ilyet? És mindegy, hogy cipzáros, vagy normális pulcsi (csak gombos, és kötött ne legyen), és az is mindegy, hogy (nagyon) bélelt-e vagy sem.

Köszönöm előre is :)


2011. aug. 8. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Na ez nehéz lesz. Ugyanis a citromságra szín főként a színesbőrűeknek, nagyon kreol embereknek áll jól.

Amennyiben nem vagy roma/indiai/latin/fekete, én nem ajánlanám mert hülyén fog kinézni.

Emiatt nem is naygon tartják a boltok. Esetelg a nemzetközi márkáknál nézd meg, pl Benetton, Promod...


Viszont ha sápadt vagy, inkább egy pasztellesebb, krémsárgát vegyél ha valami napfényesre vágysz.

2011. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igazából a citromsárga cipőmhöz szeretnék valami olyat, ami megy hozzá. :/

De köszönöm, bár akkor le kéne tennem róla.

2011. aug. 8. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Próbálj olyat venni, aminek citromsárga a mintája, de nem teljesen olyan a színe. Esetleg egy sárga kitűző a pulcsidra, ha sötét a hajad akkor sárga csatt....

Pl sötét lilát, tengerész kéket nagyon jól össze lehet hozni a sárgával.

2011. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem meg pont hogy fehér bőrön áll csak jól...barna/fekete bőrön eléggé bazárimajmos.

nyugodtan vegyél ha találsz,amúgy viccen kívül kínaiakban is körülnézhetsz én ott sok élénk színű cuccot szoktam látni.

2011. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!