Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyen ruhák tetszenek...

Lányok! Milyen ruhák tetszenek egy 14 éves sràcon?

Figyelt kérdés
Milyen legyen a pulcsija, ruhaszíne, gatyája, cipője, milyen márkát viseljen, stb?
2011. aug. 9. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Stílusfüggő, [link] <--- ebből a lila pulcsi, és bérmelyik naci jó és valami lazább cipő... persze, mérettől is függ..


13\L

2011. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ohhm.neheź ez igy emrt pl kellene hozzá kép hogy nézel ki stb,bár ma meno a kék polo,ilyen tengerkék,pink,lila,stb stb nagyon sok félét kapsz ilyenbol,márka hát nemmuszaly h márkás legyen de new yrkerban nagyon jo coccok vannak és most leárazás is van:) gatya,hát sztem farmer:) cipo meg deszkás vagy vmi ilyesmi,v tornacipo,de ez a te stilusodtól fugg:) rem.tudtam azért picit segiteni,sorry,h hoszsu lett:D L/14
2011. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Elsősorban Adidas Originals cuccokat hordok, lila, türkiz, és egy neonzöld pulcsi, pólókból változó, neonszíneket és a fehért bírom elsősorban, gatyából csőgatya, meg egy kicsit mélyülepű, van deszkás cipőm ( Vans ) egy fehér és egy kék adidas Superstar, van 3 övem, ( lila, kék, színes ) és pár sapkám :) ( Etnies, Converse, Adidas, Nike )

2011. aug. 9. 13:49
 4/15 anonim ***** válasza:
ez tok jó amiket felsoroltál,szerintem ez jó mind igy ahogy irtad:)
2011. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ja a második voltam:)
2011. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
bár szerintem képpel eztis jobban meglehetne mondani,mint mindent:D
2011. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi, de ilyen oldalra nem szivesen raknék ki képet, esetleg privibe :D

Akinek van valami gondoloata ezzek kapcsolatban, szivesen meghallgatom :)

2011. aug. 9. 14:48
 8/15 anonim ***** válasza:

nekem amúgy bejön az emo is ..

meg az ilyen sportosabb :P

tetszenek pl az adidas-os cuccok meg converse,ilyenek :)))

13L

2011. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
akk kuldhetsz privibe:) 14/L vok:) utolsó az emo nekem is:) foleg a haj,meg az oltozkodés se rossz:) ja és hajad milyen ?mert ahhoz is tudok 1-2 jo tippet/coocot:D
2011. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kissé emos :D

Olyan, mint justinnak a régi haja, kicsit máshogy nyirva :))

2011. aug. 9. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!