Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gongolsz lady gaga öltözkö...

Mit gongolsz lady gaga öltözködéséről?

Figyelt kérdés
szerintem naon naon szarrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 9. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Az egész lény az zenéstül
2011. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

szerintem, itt nem arról van szó, hogy szar avagy sem!

feltűnés, vagy nem feltűnés, ez itt a kérdés. - az előbbit aknázzák ki.

2011. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DakotaDamon ***** válasza:
Nekem nagyon nem jön be.
2011. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A zenéje azért tagadhatatlanul jó ,persze nem mind de minden albumában van egy két szám.

Na de az öltözködés... A polgárpukkasztás mára sztárbetegséggé nőtte ki magát ,na de ő túltesz mindenen. Néha annyira ízléstelen és úgymond oda nem illő dolgokat visel. A music arwardson a húsruha volt talán a legízléstelenebb húzása. A klipjeiből meg árad az undorító perverzió mert egy dolog hogy valami szexi ,de nem kell mindennel a szexre utalni, továbbá a homoszexualitás (amivel elfogadó vagyok, de egy lelki betegség pontozzatok le, de így van) és nem a pubertás korszakukat élő tinédzsereknek való.

Összegezve Gaga öltözködési stílusa borzalmas. Én szeretem az újításokat és a modern dolgokat, de amit ő csinál az nem újítás, hanem csak ízléstelen dolgok felnagyítása.

2011. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy az öltözködése valami borzalom, ennyi erővel már inkább ne vegyen magára semmit. A hajáról ne is beszéljünk. A zenéje azt már meg szoktam mert óránként adnak a rádióban lady gagát már unom és mellesleg utálom is.
2011. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
extrém
2011. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szörnyű
2011. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szörnyűűűűűűűűűűű
2011. aug. 10. 09:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!