Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pécsen, Szekszárdon jó,...

Pécsen, Szekszárdon jó, egyedi boltot mondanátok?

Figyelt kérdés

Különleges ruhákat(de akár sminket vagy kiegészítőket, ékszert is vennék) Ilyen boltot tudnátok ajánlani?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2011. aug. 9. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen stílusút? :) Szekszárdon a Ruha Otthont tudom ajánlani, a Flórián utcában van.
2011. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretem a különleges dolgokat. Nem vagyok se emo se goth, szeretem a feltűnő dolgokat, olyanokat mint amilyenek Carrie Bradshaw-nak van:D Nőies, eredeti a stílusom:)
2011. aug. 9. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
na, hát akkor továbbra is ezt tudom ajánlani... :D viszonylag olcsó, és bárki találhat magának szuper cuccokat. sajnos Szekszárdon nincs túl sok lehetőség, de Pécsett a belváros tele van ilyen boltokkal, nézz körül :)
2011. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, biztosan benézek ebbe a boltba!

Am ha valakinek van még más ötlete is, ossza meg velem, van egy egész du-om shoppingolni ott:)

2011. aug. 9. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
pécs/árkád? :O:D ott elméletileg mindenféle bolt van:) kiegészítőket a kikkben tudsz venni jókat olcsón, csomó nagyon jó ékszer van, szinte mind 350ért :D sminket pedig a dm/rossmanban ajánlom leginkább, az is árkádban megtalálható:)
2011. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!