Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ékszereitek táskáitok...

Mennyi ékszereitek táskáitok kiegészítőtök van? (:

Figyelt kérdés

Kíváncsiság :PP Nekem elég sok 20-3 fülbevaló, 5 táska, 15 körömlakk,10 nyaklánc, smink az egész minden púder szemceruza meg stb.. összesen 47, parfüm 11, és ennyi :DD

Lehet hogy egy elkényeztettet r*binek tűnök de nem! :DD ez a "gyűjtemény" 2-3 év alatt gyűlt össze xDD

Előre is köszönöm a válaszaitokat :P

18/L


2011. aug. 10. 00:04
 1/10 A kérdező kommentje:
20-30 fülbevaló* :))
2011. aug. 10. 00:05
 2/10 A kérdező kommentje:
Hoppá rossz kategória :O XDD
2011. aug. 10. 00:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Táskából nem tudom, mennyi van, de nagyon sok (2 szekrény tele van). Ezen kívül a körömlakk a másik mániám, amivel tele van egy méretes neszeszer, na, meg, ugye a cipők... :P Fülbevalóm van 1, nyakláncom szintén 1, de az normális, a többiből meg, amennyit éppen használok. Nem vagyok elkényeztetett ribi, anyagilag se vagyok jól eleresztve, de, ha választanom kell, hogy új táskát/lakkot/stb-t vegyek, vagy kaját másnapra, többnyire üres marad a hűtő.
2011. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

parfümöm csak egy van:)

ékszereket nem nagyon hordok, de van egy órán, egy drágább fajta karkötőm,ezüst nyakláncom

táskából kb 15 db (kisebbek-nagyobbak együtt)

körömlakkból kb 5 db

sminkcuccokból sincs olyan sok minden: alapozó,púder,bronzosító,szempillaspirál,szemceruza,tus,rúzs,szájfény,szemhéjpúder ( kb 3 db)


18/L

2011. aug. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mivel én nagyon szeretek babrálni valamit, elég sok ékszerem van, köztük jó pár amit én csináltam. táskám is sok van, de amiket hordok az 6, körömlakk kb 10, de csak mondtam egy számot :D, smink cuccokból is akad minden, de nem szoktam magam festeni csak ha bulikba megyek, és főleg alapszínek vannak, parfüm 5. lehet, hogy ez most nagyon soknak tűnik, de nem nagyon használom ezeket a dolgokat, meg egyszerre nem is tudnék mindent :D
2011. aug. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tűnsz elkényeztetettnek.:)Fülbevaló kb:30..nem mintha használnám őket.Táska:5.Körömlakk:Az rengetek van de a testvéreimmel közösen.Ami csak az enyém az 8db.Nyaklánc:5..de egyiket sem hordom.Smink:3Púder,2szempillaspirál,1 pirosító,3 szemhéjfesték,2rúzs,3 szájfény,1 ajakápoló.Parfüm:kb3.

13/lány vagyok,és a sok sminkcucc ellenére nem sminkelem magam.Azokat csak ajándékba kaptam:)

2011. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
táskából van így összesen 10, fülbevalóból namtom, olyan 20 körül, körömlakkból nincs sok, manikűröshöz járok, nyakláncból van egy pár, de nem igazán hordom őket, csak egyet belőlük, de azt mindig.
2011. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fülbevaló: van pár db, de én csak egyet használok, a fülem csak az aranyat bírja. 5 táska, 11 körömlakk 2 ezüstlánc, 1 parfüm. Ezek a sminkcuccok anyukámmal közösek:

Tus, szemhéjpúder(12), szemceruza(2)

Saját cuccok( neki is és nekem is): szempillaspirál, korrektor, szájfény.

és van egy saját szemhéjstiftem...imádom :)

Suliba csak korrektor és szájfényt/labello-t használok.

13/L

2011. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11:52es vagyok, parfümből kb 10 van, de a kedvencem a pinksugar :)
2011. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat :PPPP
2011. aug. 10. 20:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!