Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor visel egy férfi sima...

Mikor visel egy férfi sima nyakkendőt és mikor csokornyakkendőt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nyakkendőt mindenféle ünnepélyes alkalmakkor, ahol elegánsan kell kinézni. Csokornyakkendőt akkor, ha idióta az illető. Szerintem az nagyon gáz, biztosan nem állnék szóba oylannal, akin az van.
2011. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
én utoljára csokornyakkendőt az ovis ballagásomon láttam xD
2011. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Sima nyakkendőt házon kívül bárhol, otthon családi ünnepekre. Csokornyakkendőt nagyon ünnepi alkalmakkor, főleg frakkhoz és szmokinghoz. Manapság már az egész életed leélheted úgy, hogy egyszer sem kell csokornyakkendőt kötnöd, de ettől még nagyon elegáns viselet. Nem elegáns ruhához (pl. színes vagy pláne kockás ing) felvéve viszont azt fejezi ki, hogy a gazdája ritka nagy majom.
2011. dec. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
fekete szinesnek számit
2013. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
50%
Az első és a második válaszoló egy bunkó falusi paraszt... Ide irogálnak, pedig fogalmuk sincs az eleganciáról... Ja és még annyit, hogy az ovis nyakkendő az előre megkötött madzagos, annak semmi köze a kézzel köthető eredetihez.
2014. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!