Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Levágjátok a lábujjközi...

Levágjátok a lábujjközi szandálokról/papucsokról azt a kis műanyagot "csövet", ami védi a lábujjközi részt? Az csak a higiénia miatt van rajta, nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az azért van rajta, hogy kevésbé törjön. Én nem vágtam le, mikor olyan papucsom volt.
2011. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell levágni
2011. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Higiénia? xD Dehogy. Kevésbé töri fel a lábat ha ott van...
2011. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem vágom le, nem véletlenül van ott...
2011. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Én is nem rég tudtam meg, hogy azt le kell vágni :) nem sok olyat veszek, de ha vennék, levágnám. Amúgy hülyeség, hogy úgy nem töri, inkább úgy jobban töri, ha rajta van. Amúgy szerintem nem a higiénia miatt van ott, hanem hogy "kitámassza" a boltban. :)
2011. aug. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, azért kérdeztem, mert egyszer én is levágtam valamiről, amin volt és meglepődtem, hogy mennyivel kényelmesebb. Ezért fura is volt olvasni, hogy mennyien rajtahagyjátok. Most vettem egy új szandit, de szerintem erről is levágom, sokkal kényelmesebb úgy, mert jobban követi a lábat. (Köszi utolsó):)
2011. aug. 12. 08:58
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Én ilyet még nem is láttam.:O

Viszont arra emlékszem, hogy vettem lábujjközös sarut, pénztárnál mondta a csaj, hogy attól a zselés cucctól kevésbé fogja törni. Megvettem azt is, kétszer volt rajtam úgy, szétcseszte a lábamat, alig bírtam benne járni, kivettem, azóta ezerszer kényelmesebb...

2011. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!