Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a ruhához milyen cipőt...

Ehhez a ruhához milyen cipőt vásároljak? (link)

Figyelt kérdés

[link]

A párom olyan magas mint én és nem szereti ha magassarkút veszek fel, így új cipőt/szandált kell vennem.

Linkelnétek nekem képet ha van vmi ötletek? A ruha egyébként bronzos szürke (nem ezüst).


2011. aug. 12. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
valami szép magassarkút
2011. aug. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazából ehhez akármit felvehetsz. Én egy ezüst törpetűsarkút, vagy olyan cipőt, ami elöl kivágott és lapos, vennék hozzá. És ezüst táskát.

De az is megoldás, ha a barátod leszoktatod arról, hogy ezen problémázzon - minél előbb.

2011. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha bronzos akkor kerüld a szürkés árnyalatokat én elöl nyitottat választanék hogy hangsúlyozzam a nyárias fazont
2011. aug. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és törpesarkút
2011. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy sexi magassarkút. Kit érdekel, hogy a pasit zavarja hogy magasabb vagy? Nincs önbizalmas ha emiatt ksebbségi érzése van.

Azt vedd fel ami neked tetszik. Nincs olyan férfi aki miatt ne azt viseljem ami nekem tetszik...

2011. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez tetszik. ^^

2011. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lapos talpúba a legtöbb nő úgy megy mint 1 pingvin,legalább picit legyen magas
2011. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
laposat semmiképp sem, és szerintem fekete magassarkú, de ne ilyen 5 centi vékony, hanem 5 centinél több és vastag legyen a sarka, én a platformos cipőket szeretem*-*
2011. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. :)

Összeállt: törpe sarkú, vagy max 6-7 cm-s, elöl nyitott orrú cipő, esetleg szandál. A színe ezüst, bronzos végszükség esetén fekete. Van egy ezüst selyem borítéktáskám.

KÖSZI mindenkinek

2011. aug. 13. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!