Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A "FILA" táskák nem cikik?

A "FILA" táskák nem cikik?

Figyelt kérdés
Mióta a TESCO-ban tömegével megjelent,úton-útfélen ezekkel találkozom.
2011. aug. 14. 05:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Eléggé tömegcikk lett,nekem nem kéne.Szerintem most,hogy már minden második ember olyannal mászkál így kezd ciki lenni...
2011. aug. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Azért a cikitől messze van,de tény,h tömegesen lehet mostanában találkozni vele.Főleg,h egyesek még a tescosat sem arra használják,amire rendelve van...na az már inkább ciki,mikor x-y retikülnek,vagy elemózsiás táskának használja a kozmetikait pl.Ehhze azért most túlságosan szem előtt van.
2011. aug. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Láttam márt hajléktalannál is. Cimbora bort vett ki belőle. Lejáratta magát a FILA.
2011. aug. 14. 07:29
 4/23 anonim ***** válasza:

Ezek direkt a tesconak lettek gyártva, szerintem nem sok közük van a Fila minőséghez, designhoz. Nekem egy nagyobb sporttáskám van ilyen Tescos Fila, 4000 Ft-ért megérte mert 10 alatt nem kapok úgyse és kellett mert nem volt. De hiába van még 3-4 teli gyűjtőfüzetem, a többiből nem veszek. Talán egy hátizsák kéne mert a pasimé szakadt és amikor megy pecázni akkor visz hátizsákot is. Ennyi.

Amúgy szerintem is ciki hogy öltözettől függetlenül retikülként viselik sokan...

2011. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Eléggé...a szüleim rám akarták eröltetni a hátizsákot mert h "akciós" persze nem engedtem:D

Filátol a tescotol csak a legkissebbik utazótáskát vettük meg, mert nekünk volt egy kb ugyanekkore kicsi csak elszakatt:S

A tornazsákot én akartam nagyon jó minőségü, mert a régit amit egy versenyen kaptam az egyik hülye osztálytársam szétszakította:@

Szóval, még van egy teljes azt mondták a wszüleim vegyük meg az oldaltáskát háát..nagyon gondolkozom rajta:D


12L

2011. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
szerintem cikik. mindenkin ilyen van..
2011. aug. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki, csak épp marha unalmas már hogy mindenkinek van ilyenje. És igen, nekem is van egy, de én kicsit okosabb voltam, és a Fila feliratot egy szép hozzám illő matricával letakartam rajta, tettem rá pár kitűzőt és senki nem tudja hogy bizony ez is Fila.
2011. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ez már a második hullám, 2 éve ugyanezek a tatyók voltak a MOL-nál is ilyen kupon gyűjtőbe, akkor is baromi sokan hordták, de most még többen. Ráadásul a minőségük is hagy kívánni valót. Bírom mikor meglátok egy kis csitrikből álló társaságot, 6-ból 4-nek tuti ez a szögletes oldaltáskája van.
2011. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
szerintem cikiknek nem ciki, tény hogy az emberek többségének van...de ha van ez az akció és kb 2ezerért lehet venni táskát, akkor sztem hülyeség kihagyni...ráadásul nem kínait! nekem is van oldaltáskám, hordom is... de így hogy vásárolunk a teszkóba nem okozott gondot összegyűjteni a pontot és így akciósabban meg lehetett venni ugye, amúgy az eredeti árát nem fizettem volna ki... szóval sztem nem ciki, attól függetlenül hogy sok embernek van, nekem ugyanúgy tetsziik*-*
2011. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a ciki, hanem hogy mellé mindenkin fekete műbőrdzseki, csőgatya meg tornacipő vagy Supra cipő van. Így FILA táska nélkül is mindenki ugyanúgy néz ki tulajdonképpen...
2011. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!