Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kecskemétiek! Valami jó kis...

Kecskemétiek! Valami jó kis üzlet ahol tudok vásárolni magamnak rucikat merre van? Ne legyen azért nagyon drága, de trendi rucikat gondoltam

Figyelt kérdés
farmer, r.újjú h.újjú ilyesmik, még annyi hogy 75-76kg vagyok szóval nagyobb méretben is kellene Tipp esetleg?
2011. aug. 18. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínai: régi Domus helyén a Kisfaludi ház mellett, turi: Univer mellett, fűrészfogasoknál, Malom: Takko, New Yorker
2011. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Malom merre van? nem voltam még kecskeméten, ugyh ez lesz az első utam, vonattal megyek, milyen utcába van a Malom?
2011. aug. 18. 18:47
 3/4 anonim válasza:
hetenybe az univerrel szemben van egy jo kis bolt kizarolag markas magas minosegu ruhak vannak
2011. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a malom a központban van, a buszállomásnál , és a centrumban a kínaiban nagyon nagyon jó ruhák vannak
2013. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!