Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen drágák a goth...

Miért ilyen drágák a goth ruhák/kiegészítők?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik ez a stílus de olyan iszonyatos drága..pl 1 ruha van vagy 10-15ezer forint + kiegészítőkről még nem is beszéltem.. =/
2011. aug. 18. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert eddig kevesen hordtak goth cuccokat, ergo kevés üzletben árultak goth cuccokat, ergo erre specializálódott üzletekben árulNak goth cuccokat, ergo megfizethetetlenek a goth cuccok :)
2011. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert ilyen stílusa kevés embernek van, tehát nem minden második boltban lehet megvenni... :/ nekem is nagyon tetszik, tervezem hogy goth leszek, pedig én is csóró vagyok... de biztos hogy én többet nem fogok ilyen ruhákat hordani mint mindenki, ezeknek nincs egyéniségük.
2011. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Tervezed, hogy goth leszel? :DDDD Jézusom!


//

Ha ügyes vagy, te magadnak is tudsz kreálni vagy turkálóban szétnézni. ;)

2011. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nekem nagyon bejön a goth stílus..mivel ez nagyon hasonlít a vámpírokra és imádom a vámpírokat :D


+ inkább leszek goth mint idióta plázap*csa -.-

2011. aug. 18. 23:29
 5/15 A kérdező kommentje:
Aya-chan egyetértek veled :)
2011. aug. 18. 23:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert aránylag egyediek és/vagy különlegesek.

Persze ezeket is meg lehet szerezni olcsóbban ha külföldről rendeled. Viszont jobban jársz ha inkább egy varrógépet veszel és megtanulsz varrni. Ez azért is jó mert ahogy én szétnézek a goth csajok közt, hát a nagy részük ugyanolyan ruhákban jár, mert ugyebár sok ilyen bolt nincs, ugyanonnan vásárolnak... nincs nagy választék. Akik rászánják az időt azok maguknak varrnak, na én őket tartom igazi gothnak.

2011. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
én is szívesen varrnám magamnak de sajnos kétbalkezes vagyok =/
2011. aug. 18. 23:39
 8/15 A kérdező kommentje:
a külföldről meg nem szeretnék rendelni mert lehet kiadok érte 4-5000 ft-ot és nem is lesz jó rám a ruha :S
2011. aug. 18. 23:55
 9/15 anonim válasza:
91%
Megmondom miért. Amit a fentiek írnak, baromság. Én magam is ruhaboltban dolgozom, és mi az ilyen márkásabb cipőknél néha 200%-os haszont is hazaviszünk. Hogyan? Egyszerű: a legtöbb Gothos újgazdag, akik az óriási világfájdalmukat így akarják kifejezni, mert mindent megkapnak és unatkoznak azzal a nagy mindennel. Így gyakorlatilag tökmindegy, milyen árat szabsz meg, úgyis megveszik, "mert megtehetik". Ugyanez igaz a páwákra. Bejönnek hozzám, körülnéznek, ami tetszik nekik és márkás, márt egyből veszik is, az árát meg se nézik (Volt egyszer olyanom, hogy egy 5 ezres cipőért a nőci 20ezressel fizetett, és azt mondta, tartsam meg a visszajárót. No comment). Ettől a "grouptól" a kedvencem, amikor valami nagyon jót látnak, bemennek ketten az öltözőfülkébe, fél órát bent szarakodnak, fényképezik magukat az új cípővel, majd kijönnek, hogy nem nyerte el a tetszésüket...
2011. aug. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
így legalább kevesebben veszik
2011. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!