Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék BP-n jó magas vagy...

Hol tudnék BP-n jó magas vagy mid-szárú deszkáscipőket venni? (Férfi vagyok. )

Figyelt kérdés
Van rá kb. 30ezer forintom, most kaptam fizetést, tehát kivételesen a pénz nem igazán számít, de ez a felső határ. Osiris, Circa, de akár sima nike, adidas stb. fent említett kategóriájú cuccokat hol lehetne venni? És hogy jutok el az adott helyre? Viszonylag ritkán járok pesten, szóval nem vágom.: D
2011. aug. 20. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol tudnék ... deszkáscipőket venni? <=> Férfi vagyok.


Hány éves vagy?

2011. aug. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hervis,deichmann vagy akármilyen cipőbolt..:) westend-->nyugati pályaudvar aréna pláza--->keleti pályaudvar

cipőboltból van sok,ugyh nézelődj.:)

2011. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

17 drága barátom. :C Mintha kötelező lenne 30 kilós 14 éves fsznak lenni hozzá

derp

2011. aug. 21. 16:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a plázákat vágom, nem vagyok hülye, de ott általában csak atom kommersz szarok vannak :D
2011. aug. 21. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Bp-i, de ezeket találtam:

[link]

Itt van 6 oldalnyi bolt, valamelyik csak jó lesz. Valaki meg majd segít, hogy hogyan jutsz el oda. De a nagy részének van webshopja is.

Speedstore jó, többször rendeltem tőlük.

2011. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!