Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen elegáns ruhát vegyek...

Milyen elegáns ruhát vegyek (esküvőre), ha elég fiús alkatom van?

Figyelt kérdés
Melleim vannak, de széles a vállam és nincs derekam, viszont szép formásak (szerintem) a lábaim. Ja, és olyan kellene, amiben könnyű egy 2 éves energiabomba kislányt is ellátni közben!
2011. aug. 22. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Utána olvastam, elvileg ilyen pánt jól áll széles vállhoz ( [link] valami hasonló szabásút kereshetnél. Szerintem az a fontos, hogy egyenes szabása legyen, hogy ne hangsúlyozza ki a vonalaid. :)


(Ha hülye tanácsot adtam bocsi, csak utána olvastam, nem nagyon értek hozzá :))


Ui.: Most nézem, hogy kislánnyal vagy. Hm, akkor egy kevésbé hosszú, de ilyen ruha szerintem még megteszi. :)


16/L

2011. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem valami ilyesmit kellene venned: [link]

[link]

[link]

remélem tudtam segíteni:)

2011. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csillámka ***** válasza:

Szerintem ez abszolút a te ruhád:


[link]


1.) a pántok közelsége optikailag keskenyíti a válladat

2.) az egész ruha homokóra szabású, ami még a fiús alakból és nőiesebbet, amit az anyag még jobban erősít (+ csípőt nagyobbnak mutatja, így a derekad vékonyabbnak hat)

3.) a hosszúsága ideális, megmutatja a szép lábaidat

4.) úgy szexi, hogy közben semmid sem fog kiesni, ha pl. lehajolsz a kicsiért és kényelmes is :)

2011. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó tényleg jó ötlet!
2011. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyél fel inkább nadrágot
2011. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a linkeket! Én is hasonlókra gondoltam, úgyhogy ha nem találok, tényleg marad a nadrág! :-)
2011. aug. 22. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!