Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használtok talpbetétet magasar...

Használtok talpbetétet magasarkúhoz? Mit használtok?

Figyelt kérdés

Van egy magassarkúm, aminek a sarka 10 cm. Rettenetesen fáj benne a talpamon a párnácskák elől, nem is tudom hordani miatta. Tudnátok ajánlani nekem valamit? Előre is köszönöm szépen!


Itt a cipellő: [link]


2011. aug. 23. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
scholl party feet nagyon jó. De legközelebb vegyél normális cipőt, ez nagyon gagyi, nem csoda, hogy kényelmetlen.
2011. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek már nem tudom a nevét, de saját tapasztalat alapján mondom, hogy nem ér semmit. Ha előre, ha hátra teszem, egy idő után kényelmetlen lesz.
2011. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én sarokbetétet használok, mert akármilyen cipőt veszek mindig kijár a lábam :@ selejt a lábam xD pedig megfelelő a méret. de valami jó kis talpbetét engem is érdekelne, mert imádom a magas sarkú cipőket. a sholl party feet milyen?
2011. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Sholl Party feet nélkül nem indulok el SEHOVA magassarkúban.

Jónak jó, de nem tökéletes. Egy idő után ebben is fáj a lábam, igaz, 1-2 órával meghosszabítja az időt, amit még el lehet viselni.

De arra pont jó, hogy felszálljak a buszra, leszálljak és be a suliba.


Szóval bevásárlókörutat azért ezzel sem érdemes terverni. :)

2011. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen magassarkúknál egyetlen megoldás, hogy időnként leveszed és egy fél órát nélküle vagy!
2011. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!