Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék változtatni a...

Szeretnék változtatni a stílusomon sulikezdésre, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, én most leginkább mostani divatot követem, de kicsit unom, hogy ugyanolyan vagyok, mint a többiek, és kipróbálnék egy teljesen más stílust, de nincs ötletem, hogy mik vannak még... Nagyon megköszönném, ha ajánlanátok valamit,és linkelnétek is!

14L


2011. aug. 23. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

járj olyan cuccokba amik virítanak. az elég feltűnő is.

szoknyákba járj.

pl. legyél olyan mint Domokos Fanni.

: )

2011. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ott már komoly gondok vannak, ha itt kérsz tanácsot, hogy milyen legyen a stílusod. Itt most egyikünk sem fogja tudni megmutatni neked , hogy milyen stílusod legyen. Azt csak te tudod. A stílus nem azt jelenti, hogy eldöntöd, hogy én minden nap így fogok öltözni, és e már stílus. Viseld azt, amiben jül érzed magad, ami tetszik neked, és akkor magabiztos leszel, ami nagyit dob majd a kisugárzásodon.
2011. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
első vagyok. Domokos Fanni csak példa volt. Nem sok embert látok úgy öltözködni mint ő.
2011. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket szokták a suliban elsőként a hátuk mögött kicikizni, akik pózerkednek, mert sajnos ez észrevehető ám, hogy nem saját stílusod van hanem csak úgy szedtél egyet magadnak a netről vagy egy idegentől.

Jótanács: amikor vásárolni mész, felpróbálgatsz több cuccot, amiben jól érzed magad, az a TE stílusod! Nem az, amit valaki idegen leír neked hogy na most ilyen legyél.

2011. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1., nekem nem igazán tetszik Domokos Fanni, nem ilyesmire gondoltam...

Ezeket a tanácsokat megfogadva, én azt hiszem, hogy nekem a japán ruhák jönnek be (persze, nem mind, van ami azért durva) ebben viszont sajnos az a szomorú, hogy nem tudom, hol lehet ilyesmit kapni, és úgy amúgy sem tudok sokat a dologról, csak azt, hogy tetszenek:)

Ha EBBEN tudtok segíteni, azt is megköszönöm!:)

2011. aug. 23. 15:36
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Ne változtass stílust. Kövesd a divatot. Miért akarsz kitűnni? Sehol nem díjazzák a különc embereket. Ha meg csak az öltözködéseddel akarsz kifejezni valamit, például felhúzol egy bakancsot, de közöd nincs a rocker vagy punk vagy akármilyen stílushoz, esetleg 20 centis magassarkúban és p*csanadrágban mész iskolába és nem tudsz elbeszélgetni az olcsó k*rvákkal a szoliról meg a kondis pasikról akkor az egésznek nincs értelme. 14 évesen meg még elég fiatal vagy, változol.
2011. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
az utolsó HÜLYESÉGET írt. bocsánat, ennél szebben nem tudom kifejezni magam. igenis alakíts ki egy saját stílust (ez sok mindentől függ, lényeg, hogy jól érezd magad a cuccaidban)
2011. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki hülyeséget írt. Sajnálom, én ezt tapasztalom magam körül. Utolsó, biztos nagyon jó neked, hogy a te környezetedben mindenki toleráns és értékeli az egyediséget.
2011. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Legyél gyaru!Mint ezek a lányok: [link] Oldalt az első képre kattintva megtalálod a bejegyzést. Ha segítség kell a stílussal kapcsolatban, írj az emailcímemre: alexaszekeres@citromail.hu :)

14/L

2011. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Egyébként ez egy japán stílus, ha írsz emailt, tudok segíteni, hogy hol lehet hasonló ruhákat beszerezni.:)

14/L

2011. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!