Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A rövidnadrág szerű fürdőnadrá...

A rövidnadrág szerű fürdőnadrág alá kell alsónadrágot venni?

Figyelt kérdés

Sok ember úgy hordja, de nem értem miért. Ezt tényleg így kell? Ház ha nem veszek alá alsónadrágot?


Köszi :)


2011. aug. 23. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
azért hogyha lógós a fürdőnagrág akkor ne fityegjen ki a kuksi
2011. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van benne háló, az nem azért van? Ennek a veszélye tehát nem áll fenn. Továbbra sem értem a logikát...

Viszont érdekelne a válasz. Kell alá alsónaci?

2011. aug. 23. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Fürdéshez nem, egyébként igen.
2011. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem veszek alá alsót, sem fürdéshez sem utcai viselés alkalmából.És kötve hiszem hogy a térdig érő fürdőnadrágból bárkinek is kilóg a pénisze, hacsak nem 90 éves az illető és úgy megnyúlt rajta a bőr.
2011. aug. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell :) és igen, azért van benne a háló, hogy ne kelljen alá venni. Gondolom azért vesznek fel sokan alá, mert úgy kényelmesebb nekik, de nem kell :) A barátom sem szokott :)
2011. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha utcán viselem én akkor sem veszek fel alá alsógatyát, mert azért van benne az a háló. Sőt nyáron még egészségesebb is ha ne veszel alá alsógatyát, jobban szellőzik és szerintem kényelmesebb is.
2011. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát sokan vesznek sokan meg nem én személyszerint ha fecskenadrágban úszok akkor nem szoktam alá venni mert a fütyim ígyis benne marad,ha viszont Boxer nagyságú úszonacit veszek akkor általában csak azért szoktam hogy a medencéből egyből mehessek zuhanyozni és ne keljen meztelenül hanem csak bugyiban és amúgy én egyszer régen mentem úszni egyik barátommal és beugrottam a vízbe úgy hogy boxer nagyságú úszónadrág volt rajtam és alsónemű nem volt alattam úgrás vagy csobbanás közben valahugy a kukim kijött a gatyából és ő szólt nekem hogy figyelj kintvan a fütyid.

ez így nemvolt ciki mert legjobb barát öltözés közben is láttuk egymás kukiját...

de ha mással lettem volna elég ciki lett volna azóta mindeg veszek egy bugyit alá.

2012. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!