Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen korban alakul ki az...

Milyen korban alakul ki az öltözködési stílusa egy lánynak?

Figyelt kérdés
Kb. hány éves korban?
2011. aug. 23. 18:17
 1/9 anonim válasza:
ez attól is függ hogy a szülők milyen stílusu ruhákba öltöztetik de személy szerint nekem 11 - 12 évesen jött meg de lehetnek majd stílusváltások ha azt akarod bár én ismerek egy lányt akinek nincs állandó stílusa mert csajos is meg menős is ilyen is lehet
2011. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam 15 évesen kezdődött.
2011. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
en 13 eves koromban keztem ugy oltozkodni ahogyan szeretnem ekkor gomdoltam arra hogy nem mindegy mit veszek fel,de nemsokara 15 leszek es szerintem meg mindig nincsen kifejlodve a stilusom
2011. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem óvoda óta ugyanaz az öltözködési stílusom, szóval ez eléggé változó. Persze voltak vakvágányok, de mindig visszatértem ahhoz az egy stílushoz.

Még mielőtt valami értelmetlen megkérdezné, hogy "ugyanazokat hordod amit oviban?!". Nem. Csak megmaradtak ugyanazok az elvek, amik szerint mindig is öltözködtem. Szeretem a csajos, visszafogott, minimál darabokat, a visszafogott színeket.

2011. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pfuuh...14 éves vagyok, és szerintem nekem már kialakult...sokféle stilust kipróbáltam, de ahogyan most öltözködöm, ez jön be a legjobban, és ebben érzem magam a legjobban...
2011. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vkinél soha...
2011. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 28 elmúltam, és még javában változik :D
2011. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem 20 év körül.
2011. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem talán mostanában alakulat, de fog még változni. 26 vagyok.


18 éves koromig anyám öltöztetett, szóval addig nem nagyon érdekelt a dolog. Idő kellett, míg kifejlődik a stílusom.

2011. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!