Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A táska ezen a képen szerintet...

A táska ezen a képen szerintetek eredeti? (Adidas)

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 23. 20:31
 1/7 Toborc ***** válasza:
Nem vagyok minőségellenőr, bocs :D am sztem képrül nem lehet látni, és mellesleg ki tudja mi igazi és mi nem adidas márkaboltba is láttam már oan szart hogy ....
2011. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem is feltételeztem hogy minőségellenőr vagy, bocs. engem érdekelne, hogy igazinak, vagy kamunak tűnik -e.
2011. aug. 23. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem eredeti. de hát aztán ki tudja, sajnos én nem értek hozzá, hogy mit kell figyelni az internetes vásárláskor:))
2011. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is eredeti
2011. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Toborc ***** válasza:
0%

Na figyeljetek lehet lepontozni de akkor is elmondom

szóval mi számit eredetinek?? lehet jobban néz ki mint egy sz@r 1000 forintos táska, de ezeket is ugyugy kinába, korába, thaiföldön készitik futószalagon... minőség jobb de akkor azt a pici pipát, vagy adidas feliratod fizetjük meg elég keményen....

2011. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22: 34 megjelenésével feltűnt az ész:D aki szerint az Adidas minősége = a kínai sz.rokéval:D igaz, hogy ugyanúgy Kínában stb. készülnek, de az Adidas (és egyéb márkák) ellenőrzik a saját terméküket és nem utolsó sorban normális gépekkel készítettik őket ;)okos
2011. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az ÉRTELMES válaszokat! Szerintem nem ugyanaz egy kínai és egy Adidas táska. Míg a kínai egy szar, ami szakad össze-vissza, addig az Adidas egy strapabíró táska, amit évekig hordhatsz. Tapasztalat, és amúgy is látszik az anyagon, a varráson az igényesség.

Az megeshet, hogy Adidas márkaüzletben árulják a gagyit, volt már akik lebuktak, de aki megveszi az olcsó hamisítványt akkor, amikor látja, na az magára vessen!

2011. aug. 23. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!