Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meg akarok tanulni varrni?

Meg akarok tanulni varrni?

Figyelt kérdés
Férfi létemre akarom megtanulni. Hosszú nadrágból akarok rövidet. Próbáltam keresni a neten oldalakat, ahol vannak magáról a varrásról képek, de nem találtam.
2011. aug. 24. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Levágod a szárát két centivel azalatt, amilyen hosszút szeretnél belőle. Fogsz egy varrógépet, és felvarrod. Kézzel ne szenvedj, főleg, ha nem valami vékony kis anyag. És keress valakit, aki megmutatja neked az adott varrógép kezelését, az a tuti. :D Esetleg keress a környéken nagymamát, vagy idősebb szomszédnénit, biztos szívesen megtanítanak.

Sajnos ez olyasmi, amit leírás alapján nem nagyon tud megtanulni az ember. Főleg géppel. O_o

2011. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ha jó vagy angolból: [link]

Nem ismerem igazából, de a címe alapján tökéletes lehet. :D

2011. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Sajnos nem tudom kezelni a varrógépet.

2011. aug. 24. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig nem bonyolult, csak kell valaki, aki egyszer megmutatja. Onnantól már a világ egyik legegyszerűbb dolga, hidd el. ;)

Szerintem tényleg keress valakit, aki tud varrni és van varrógépe, ha neked nincs. Vagy ha van leírásod a varrógéphez, az is elég lehet. Lényegében ha jól fűzöd be, sokmindent nem tudsz elrontani, viszont ezt írásban tényleg nem tudom elmagyarázni. :S

2011. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!