Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20 év körüli vékony lánynak...

20 év körüli vékony lánynak ciki az egyrészes?

Figyelt kérdés

Ilyenem van: [link]

A strandon a korombeliek közül csak én voltam egyrészesben. Mindenki bikinit hord, a nagyon duci lányok is.

Páran furcsán néztek rám, ennyire gáz az egyrészes?


2011. aug. 24. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

hát ez baromi jól néz ki.. én ilyet kerestem magamnak nyár elején de nem találtam ilyen jót vagy elfogadható árat inkább feltűnő azért néztek nem azért mert ciki

22/L

2011. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fajta egyáltalán nem ciki!! Szerintem nagyon divatos, csini.

Ha mondjuk ilyen 20éves egyrészest vennél fel, akkor az már gáz, de ez nem!!:)

2011. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, szerintem is jól néz ki. :)

Akkor megnyugodtam.

És az ilyenekről mit gondoltok? Nekem ezek is tetszenek.

[link]

[link]

2011. aug. 24. 13:41
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem a tiéd jobban tetszik (de nekem ügyesen kell játszani az alakom miatt) vékony derék széles csípő szóval nekem ami a hasamon végigfutna és a deréknál lenne az íve az nem olyan előnyös mint ami finomabban ívelt.. a tankini szerintem akkor ideális ha van egy kis hasad amit takar én legalábbis akkor fogok olyat venni sztem ha egyszer husisabb leszek..(remélem nem mostanság lesz) :D

első voltam

2011. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó kivételével mind tetszik. Egy szép egyrészeset én is be fogok szerezni jövőre.

Két egyrészes közt hatalmas különbség lehet.

2011. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem mind a három tetszik,és jól s áll szerintem a vékony lányokon :)
2011. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Az utolsó nagyon tetszik, tudtommal ezek futnak tankini néven. Viszont ezek a trikinik szerintem baromi rondák. Valahogy ötvözik az egyrészes és a bikini rossz tulajdonságait. Én jobb szeretem a normál egyrészest fiatal lányokon (szerintem épp hogy az emeli ki a pocakot, és bikiniben jobban eltűnik a háj), nagyon szexis tud lenni. Persze nem feltétlenül kell egy nagymamásra gondolni, a sportosabbak is nagyon csinosak.
2011. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki, nagyon jó! Nekem kettő ilyenem is van, egy pink, meg egy párducmintás. De amúgy ez nem egyrészes, inkább trikini, ami most amúgy is nagy divat. Csak ugye nem túl sokan értenek a divathoz, ezért néztek rád furcsán. De nagyon csini! :)


18/L

2011. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

"Csak ugye nem túl sokan értenek a divathoz, ezért néztek rád furcsán."


Annyira imádom ezeket a mondatokat. Az emberek azért néznek furán, mert kiesik a megszokott világukból. A divat nem AZ egy jó út a stílusos öltözködéshez, hiszen az jóval lassabban változik, mint a divat. A stílusos öltözködés az, amiben jól nézel ki ÉS illeszkedik a társadalmi normákhoz is. A divat ezt rendszeresen pofánköpi valamelyik ponton, sokszor mindkettőn.

2011. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akkor hordani fogom továbbra is. :)

Tudom, hogy trikininek hívják, csak talán azt nem értette volna mindenki. :)

Amúgy furcsa, én is hallottam, hogy milyen divatos ez most, mégse láttam még senkit ilyenben. De legalább nem tömegcucc :)

2011. aug. 24. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!