Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Punkoknál gáz ha egyszerre...

Punkoknál gáz ha egyszerre van rajtuk van két ugyanolyan festés/felvarró/póló (különböző ruhadarabon)?

Figyelt kérdés

Szóval ugyanannak a bandának a logója, monjuk egy a gatyán, egy a dzsekin (nem látszik ugyanabból a szögből). Az értem, hogy ugyanarra a ruhadarabra egy zenekartól kettőt feltenni nyilván eléggé gáz, de ha nem ugyanaz a ruhadarb?


Pl:

[link]

[link]


És ha ugyanaz a zenekar, de nem uganaz a kép?


tehát ez pólón:

[link]

és ez felvarrón:

[link]


2011. aug. 24. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Punkoknál az a gáz, ha ilyen kérdés felvetül.


Elvileg azt viselitek, ami jólesik, nem?


L/21

2011. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért lenne gáz öltözködéről beszéletni? Tudod te mennyi ideig készül egy ilyen ruhadarab, és mennyi ügyesség kell ahhoz hogy jól nézzen ki?

Nyilván azt hordom amit jólesik, de ha hülyén néz ki, akkor nem annyira esik jól hordani, vagy visszabontani az egészet :P

2011. aug. 24. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2011. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, mivel goth vagyok, tudom, mert nálunk sem olyan egyszerű :) Arra szerettem volna célozni, hogy érezni fogod, ha valami gáz, szóval csak bátran :)


L/21

2011. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!