Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel a...

Milyen ruhát vegyek fel a holnapi bulira?

Figyelt kérdés

Holnap egy nyár záró bulit tartunk az ismerőseimmel, kerti partyról van szó lehet medencézés is lesz de azt majd csak holnap fogom megtudni. A kérdésem az hogy milyen ruhát vegyek fel esetleg? Mert ugye ez másnap reggelig fog tartani és lehet hogy éjjel nem lesz hideg de nem tudhatom előre hogy fogok e majd fázni vagy nem. Ti mit vennétek fel?:) 17/L

UI.: A buli egy másik városban lesz lakhelyemtől néhány km-re szóval nem fogok tudni hazaugrani ruháért és lehetőleg férjen el egy hátitáskában ha úgy vigyek valamit. Nem voltam még éjszakai szabadtéri buliban így nem tudom mire számítsak igazán. Köszi a válaszokat bocsi hogy hosszú lett.


2011. aug. 25. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Este nincs olyan meleg , de hideg sincs. vigyél magaddal egy vékony kardigánt és egy hosszú farmert. Egy rövid szárú nadrágba menj mert nagyon meleg lesz. sima egyszerű pólóba ami kényelmes. (a nadrág is kényelmes legyen). cipőnek valami sportosat (pl: tornacipő). és persze vigyél fürdőruhát. a hosszú nadrág amit már mondtam hogy vigyél meg a kardigán ha jól hajtogatod kis helyen elfér. a fürdőruha és a törölköző pedig mellé fér ha hátizsákkal mész.
2011. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valami könnyű anyagú szoknyát, ujjatlan/vállatlan topot vennék fel, meg valami vékonyabb pulcsit, hátha. Cipőnek meg mindenképpen szandált vagy valami egyéb nyitott cipőt, amiből könnyű kilépni, nincs is jobb, mint mezítláb szaladgálni a fűben :)

Ezalá meg fehérnemű helyett viselhetsz bikinit, és akkor csak le kell dobálni magadról ha fürdeni fogtok, persze vigyél fehérneműt hogy ha kijöttök a vízből és száradtok akkor ne a vizesben legyél.

2011. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. aug. 26. 10:45
 4/5 anonim válasza:

Egy rövidnadrágot, és egy blúzt. Egy trikót.

Vagy cicanacit!

Na végül mibe mentél el? :D

És milyen volt a buli?:)

2011. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen felsőbe mentem, akkor farmer szoknyát vettem fel, leggings-el, torna cipővel, és vittem egy cipzáros pulcsit tartalékba, de arra nem volt szükségem. Fehérnemű helyett fekete bikinit vettem fel, de nem volt értelme mert a medencézés elmaradt :(

Amúgy nagyon jó buli volt, jókat hülyültünk, csajos buli volt de néha leugrottunk néhány fiú ismerősünkhöz. És vissza a kerti partyra :)

2011. szept. 4. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!