Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek télen divatos...

Szerintetek télen divatos lesz ez a kabát? Őszre? FONTOS!

Figyelt kérdés

ÉS őszre ajánlani valami kabátot?


Valami szürkébe

[link]



[link]



[link] (a mintája ennek nem tetszik mondjuk.)


2011. aug. 26. 02:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. van. Ha nem lesz divatos akkor is felhúzom. Miért fontos a divat, mármint nem minden van a jó ízlés határain belül ami divatos és nem minden divatos ami jól néz ki. Amúgy a szövetkabát néhány éve divatos és az is lesz...
2011. aug. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mindig is tetszettek a szövet kabátok,télen azt hordok,

őszre meg blézert:)

2011. aug. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szövetkabát klasszikus örök darab, soha nem megy ki a divatból. Jó befektetés ilyen szempontból. Ha már veszel egyet, több évre tervezz, tehát érdemes rászánni kicsivel többet egy jó minőségűre, hogy akár 10 évig is hordhasd. Anyukámé is már nagyon régóta meg van és hibátlan állapotban, csak az övé fekete és derék alá érő.
2011. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek, az lesz! Amúgy én pirosba szeretnék! De nekem sötétszürke van...
2011. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kabát MINDIG divatos lesz, és mindig jólöltözöttnek fogsz számítani benne.
2011. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen fazonú kabátokat, amilyen az első is. Nekem is ilyen van, egyszerűen megunhatatlan.
2011. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!