Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni ezt a fred...

Hol lehet kapni ezt a fred perry pulcsit? Vagy ha van valakinek esetleg eladó, mennyiért?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 26. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

o__O

De fura, ez nem is olyan Perrys. Azt hittem valamilen kötött vagy zipzáras vagy lesz, ezek olyasmik szoktak lenni. Biztos, hogy ez eredti?

2011. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igenigen a moddstoreról szedtem a képet nekem is volt ugyanilyen... csak elszaladtak a táskámmal és benne volt... csak a webshopban 20ezer ft annyit meg nem szeretnék rá kiadni
2011. aug. 26. 17:09
 3/3 anonim válasza:

Ezt a pulcsit már nem lehet boltban kapni, mert ez egy régi, legalább 2-3 éves modell! Úgyhogy én azt ajánlom, hogy ha jó a méret, vedd meg, mert tényleg nem fogsz máshol kapni!

Budapesten van egy hivatalos Fred Perry bolt! London Stone az üzlet neve és rengeteg perry van. Március végén kapnak új árut!

www.londonstone.hu

2012. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!