Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Terepmintás anyagot internetrő...

Terepmintás anyagot internetről lehet rendelni?

Figyelt kérdés
Csak mert a környékünkön sehol nincsen :(, és kellene. Leginkább a fekete-fehér-szürke változata, esetleg a kék, de bármilyet tudtok linkelni, megköszönöm :))
2011. aug. 27. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
én csak annyit jegyeznék meg, hogy én is keresek terepanyagot régóta. méteráruba azt mondták, hogy ez az amerikai stílusú terepanyag nem is lesz csak olyan amit a vadászok használnak és az szerintem eléggé csúnya, sötét benne a barna is a zöld is, a mintázatáról ne is beszéljünk... szóval sok sikert a kereséshez, ha találsz valami jót linkelhetnél! :)
2011. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, linkelek, de egyelőre nem úgy néz ki, hogy bármit is találnék. Bár még külföldi oldalakon nem néztem.
2011. aug. 27. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


1. válaszoló, ha még esetleg nem találtál, és így is megfelel, akkor vegyél egy pólót/nadrágot. Én is ezt tettem, átalakítottam, aztán egy keményebb anyaggal "kitámasztottam".

2012. jún. 24. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!