Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen szemüveget...

Skate girl kérdése:

Hol lehet ilyen szemüveget venni? És nem csak divatból, nekem lencse is kell bele. És kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 27. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb mindenhol. Bijou Brigitte, C&A, H&M, stb. Mondjuk nem tudom, hogy ilyen keretekbe tudnak is tenni lencsét optikusok.
2011. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel nincs szerencséd... :S

Én eddig csak Ray ban-ben láttam, ilyet:

[link]

Azért nincs vele szerencséd, mert irtó drága, plusz a lencsét csináltatni sem valami olcsó bele.

Biztos vagyok benne, hogy 20.000-40.000 között mozog csak a keret, aztán a lencse mellé... szerintem olyan 60.000 ftodba kerülne ez az egész.

Nem tudok pontos árakat mondani, nézz utána, keress rá, hogy Ray Ban Wayfarer, nézz utána különböző optikusok honlapján, vagy valami.

2011. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az utolsó vagyok, tudtommal azokba nem lehet olyan lencsét rakatni, ráadásul nekem volt olyan New Yorkeres-be, vigyáztam rá, és szétesett...
2011. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!