Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik a vagány stílus jellemzői?

Mik a vagány stílus jellemzői?

Figyelt kérdés
Miket hord? Linkeljetek is légyszi. Kiegészítőket is linkeljetek légyszi. :) :) : )
2011. aug. 28. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ami merész. Jól néz ki, de mégis elüt ezektől a divatcuccoktól.
2011. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a laza,szexi,piros,fekete esetleg fiús ruhák..

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Nagyjából ennyi. Remélem csaj vagy. Ha nem szólj és linkelek pasis cuccokat is! :P

2011. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagánynak lenni sokféleképp lehet. A lényeg, hogy kicsit szabályszegő legyen, és legfőképp tudd viselni.
2011. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű póló is lehet vagány. Nem tudom h fiú vagy lány vagy, de egy sál, sapka, napszemcsi (akár póló nyakában hordva), karkötő, színes bizsuk, klassz öv nagyon fel tudja dobni a ruhát!
2011. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. :)
2011. aug. 30. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én ruhatáramat általában vagánynak mondják, leírom kb miket szoktam hordai:

Szűk nadrágok, többségük szakadt. A pólók szabása, hogy összhangban legyen általában bővebb, nyáron főleg jó. Ha egyenes szárú nadrágot veszek, vagy rövidet (ami szintén szakadt:D),testhezállóbb basic pólókat/topokat szoktam felvenni farmermellénnyel, amire kitűzőket rakok, van egy, aminek pl párducmintás gallérja van, sima fekete toppal imádom:) Cipő terén általában Converse, nyáron még sima piros balerina, télen bakancs, kabátomhoz illő fűzővel, jelen esetben pirossal:)


Szerintem a lényeg, hogy kicsit meghökkentő legyen, ezt elérheted színekkel, kombinációkkal, feliratokkal, fazonokkal...

14L

2012. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!