Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszulabu lany hol keressen...

Hosszulabu lany hol keressen sikeresen farmernadragot? Uzlet, marka?

Figyelt kérdés

Meghozza olyan kombinacioban, hogy vekony is vagyok.

Ti hol vasaroltok?


2011. aug. 29. 21:58
 1/6 anonim válasza:
Kínai (Hong kong)
2011. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Thomasban. A sima gatyáik is pont jók, de vannak hosszított fazonjaik is, azok aztán a zsiráfra sem rövidek :)

179 cm / L

2011. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 178 vagyok, és a cosmosban mindig találok jó nadrágokat.Ja és én is nagyon vékony vagyok, erre az a legjobb, ha egy kicsit sztreccsesebb anyagu farmert veszel.:)
2011. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A kinai ruhakat mar neztem, de sajnos nem talaltam semmi jot, mert aminek normalis szabasa van, az nagyon trendire van koptatva, vagy van rajta valami csicsa, en viszont inkabb a szolidabb, idotallo darabokat szeretem.


Keresek thomas uzletet hamarosan a kornyeken, a cosmosrol pedig meg nem is hallottam, de megnezem ott is. Nemreg koltoztunk haza kulfoldrol, ott mar tudtam, hogy hova kell menni, itt meg nem ismerem az uzleteket.


Egyebkent kb milyen arketegoriaban van a thomasban es a cosmosban a farmer?

2011. aug. 30. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:
A cosmos az nagyon olcsó, én most vettem egy farmert 2500 ft-ért, le volt árazva!:)
2011. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
zara?
2011. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!