Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajosok! Szerintetek jó...

Csajosok! Szerintetek jó öltözék lesz ez évnyitóra?

Figyelt kérdés

sziasztok.14 éves lány vagyok most megyek nyolcadikba.Kötelező a fekete fehér évnyitón.Először anya mondta,hogy vesz egy csinos kis magassarkút fehér blúzt fekete szoknyát.De mivel nem hordok magassarkút sosem és nem akarom tönkre tenni a lábam és egész nap meg gebedni benne én laposba akarok menni ! Úgy döntöttem,hogy felveszek egy fekete cicanadrágot vagy fekete farmert és egy fehér pólót (aminek ilyen ráncos a válla) . De viszont nincs fekete vagy fehér topánkám.Se sarum.Csak egy piros topánkám van piros alapon rajta fehér pöttyökkel.Ha ezt így felveszem gáz lenne? És kifestem pirosra a körmöm kiengedem a hajam csinálok egy szép sminket annyira szerintem nem lesz feltűnő.Vagy de?


ui: egyébként nagyon sok roma vesz fel csicsás meg giccses ruhákat évnyitóra én szeretném betartani azt a szabályt,hogy igen is évnyitó és ünneplőbe megyek.pénzem nincs most új cipőre.



nem dicsekszem,hogy jó kislány vagyok ahogy manapság megy ez itt !


2011. aug. 30. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Jó, inkább nem szólok semmit, csak a kérdésedre válaszolok...: Jó lesz, szép lesz, nekem tetszik. Tavaly, 8.-ban én is így mentem, mert nem volt más cipőm, Piros topánkában mentem, de nem voltak rajta pöttyök. Pirosra festettem a körmöm és feltettem egy piros hajpántot. Szerintem jó lesz ez neked... :)


14/L

2011. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Látni kéne...de ahogy most leirtad és én elképzeltem, hát én biztos nem venném fel. Anyukádnak nincsen kölcsönbe egy szép cipője? Nekem csak a cipővel van gondom...
2011. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk ennél ünnepélyesebbet várnak, pl. póló nem jó csak blúz vagy ing. A piros köröm szerintem egyáltalán nem illik évnyitóra, inkább átlátszóra lakkozd ki.

Amúgy attól függ milyen árnyalatú a cipőd, ha nagyon élénkpiros, én nem venném fel.

2011. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem venném fel. Ha anyukád felajánlotta úgyis, hogy vesz neked egy magassarkút, akkor mért nem mondod neki, hogy inkább topánkát vegyen neked? Vagy telitalpút...

Egyébként nem olyan r.hadt kényelmetlen az a magassarkú, egy napot simán kibírsz bennük, én pl imádom a magassarkú cipőket. (L)


14/L

2011. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A cipővel semmi baj na de cicanaci?? Évnyitóra? Szerintem nagyon gáz. Egy napot kibírsz egy normális ünneplő nadrágban vagy szoknyában de ha nem akkor vihetsz pótruhát, évnyitó után átveszed, Egy két órát csak eltűrsz... Én is így szoktam de most muszáj lesz mivel zászlót kísérek és a sulié az egyenruha.
2011. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
65%
Mondjuk én egy jó színvonalú gimibe járok, de hatosztályosba tehát én is most leszek 8. Nekünk a lányoknak kötelező a szoknya és az ing vagy igazgatói, de szerintem általánosban a farmerrel semmi baj sem lehet a póló viszonylag jó is, de a 2cm-es magassarkúról én azt hallottam, hogy még nem okoz gondot, sőt egészséges, mert erősíti az izmokat vagy mi! Bocsi az esetleges elgépelésekért:D
2011. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is mindig cicanaciba mentem.:d de egyetértek az előttem válaszokkal kérd meg anyukádat,hogy vegyen neked cipőt:)

tudom hogy már mindegy csak hátha valaki majd olvassa.:"D

én eddig szinte mindig fekete cicanaciba és ingbe mentem..hozzá felvettem egy ilyen "kamu szemüveget" nagy fekete keretes..de ezt nem ajánlom mindenkinek mert nem minenkinek áll jól,nekem is sokat mondták hogy gáz de többen hogy tetszik nekik.ja és hozzá egy kis 2-3 cm-s fehlr magassarkúút.:)

csak most leszek majd kiváncsi mit szól az osztályfőnök hogy 10 cm-s fekete magassarkúba fogok ballagni.:")

2012. febr. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!