Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért számít "cikinek" a...

Miért számít "cikinek" a trapéznadrág? Szoktál hordani? Milyen felsővel?

Figyelt kérdés

Nekem például nagyon tetszik a fekete, ünneplő trapéznadrág. Erre gondolok, csak nem ilyen közönséges fűzővel, hanem csak simán feketében mindenféle díszítés nélkül:

[link]


Vagy csak a farmerból készült számít "elavultnak"?


2011. aug. 31. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép ez a nadrág :) Ilyet sokat látok, viszont farmerból készültet már kevésbé. De újra jön vissza a trapéz a divatba. Bár nem a divat után kell menni, tehát ha tetszik, akkor nyugodtan hordjad! :)
2011. aug. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
A trapéznadrág nem ciki, és valakinek kifejezetten jól áll. Nekem széles a csípőm és vékony a derekam, úgyhogy sokat hordom, és egész jó alakom van benne. Leginkább szűk felsőkkel hordom, ha bő a felső is, akkor olyan "sátor" kinézete van...
2011. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ünneplő nadrágom nekem is ilyen szabású, csak teljesen fekete. Vékony anyagból van, úgyhogy nem sülök meg benne. A szoknya meg nem áll jól nekem, mert vastag a vádlim.. Szóval marad a nadrág, ami még jól is áll :P

15/L

2011. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs különösebb bajom a trapézzal, 10-12 éves koromban még az volt a divat, sok nadrágom maradt abból az időből, persze a padláson. :D De nem biztos, hogy most felvenném. Vékony vagyok, nem túl széles csípővel, a trapéz meg pont, hogy nem emel ki semmit, a csípőt főleg nem, kicsit idétlenül áll rajtam. A másik, amit nem tudok megérteni. hogy akarták egyszerre behozni a divatba a trapézgatyát és a bokacsizmát??? Hogy vegyen az ember bokacsizmához trapéznadrágot?! Az egész abszurd...
2011. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Én csak trapézgatyát veszek fel,szerintem a csőnadrág a ciki,meg az,hogy az emberek felhúznak magukra minden sz@rt,ami divatosnak van kikiáltva.Egyébként felveheted bármilyen felsővel,de a szűkebb fazon a legjobb hozzá.
2011. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ünneplő nadrágom nekem is ilyen szabású és nagyon jól áll nekem. Farmerban viszont inkább nem venném fel.

14/L

2011. aug. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!