Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha ebben megyek évnyitóra,...

Ha ebben megyek évnyitóra, (kép! ) az ok?

Figyelt kérdés

[link]


szerintetek milyen ez a szoknya évnyitóra? nincs másik fekete szoknyám (csak farmerszoknyám van ezen kivül) és nem akarok hosszúfekete gatyát venni -.-"


2011. aug. 31. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te már egyszer feltettél képet ezzel a szoknyával és egy rózsaszín felsővel, nem?


Jó lesz a szoknya, de azt az otromba övet vedd le! Nem illik hozzá(d).

2011. aug. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor milyen övet vegyek fel hozzá?
2011. aug. 31. 08:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább semmilyent.
2011. aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az az öv tényleg nem illik hozzá. Úgyis ráhúzod a szoknyára a felsőt és akkor nem is látszana.
2011. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
jó ez a szoknya, de az övet tényleg ne vedd fel hozzá..vagy ha mégis öv, akkor egy vékonyabb feketét
2011. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 emolány ***** válasza:
100%
A szoknya jó és nekem is pont ilyen övem van . De sztem ne ved fel a szoknyával az övet a kettő nem néz ki valami jól. :))
2011. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak azért, mert a felső egy ing (hosszabb jóval lejjebb ér az ing mint a csípőm)

és nem tudom hogy hogyan húzzam fel, hogy az ing legyen kinnt (mert lehethülyén nézne ki) vagy húzzam be az inget?

2011. aug. 31. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!