Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruha lenne jó nekem?

Milyen fürdőruha lenne jó nekem?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi,eddig is kínlódtam,de most elegem van.

27 éves nő vagyok.A bikinivonalam semmit sem bír!borotvától,gyantától,epilátortól 1-2 napon belül durván kipöttyösödik,begyullad.krémre allergiás vagyok.

Valami olya kéne ami vagy kisgatyás,vagy kis szoknyás.

És jó lenne ha a hasam is takarva lenne,mert tavaly szültem és lett pá csík rajta.

Létezik,hogy ilyen feltételek mellett is jól nézzek ki nyáron a vízparton??vagy semmi esélyem??:(

ja és megköszönném,ha linkelnétek képet is...


2011. szept. 1. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem késtél el a kérdéssel?
2011. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem:)

egész nyáron nem jött össze a nyaralás,férjem dolgozott,mikor mehettünk volna,akkor kisfiam betegedett le.

Mivel építőiparban dolgozik férjem,lehet télen jobban összejön majd,hogy elmenjünk valahova,legalább egy hosszú hétvégére.

Az nem igazán izgat hogy mi az aktuáli divat színben,mintában,formában,csak hogy azért jól nézzen ki,izléses legyen.

2011. szept. 1. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél olyat, aminek olyan kis gatyás része van, és ha a hasadat is takarni akarod, akkor tankini felsőt. Vagy azt is csinálhatod, hogy normális fürdőruha alsót veszel, és arra felhúzol egy színben passzoló rövid gatyát.
2011. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És próbáld ki a körömvirágkrémet a bikini vonaladra.
2011. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket.

körömvirág nem igazán hat....vagyis nem egyből, szóval mire megint jó lesz a bikinivonalam, már megyünk haza :S

Eddig is kínlódtam, de most elegem lett, veszek olyan fürdő rucit, ami eltakarja ha "kipattogzok"

2011. szept. 1. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:
én csak gyantázni szoktam(mindenhol) és nemrég vettem az x-epil gyantázás utáni hidratálóját..ilyen kicsit zselés állagú, mindenhol használom(ott is és nem csíp, persze annyira be nem megyek:D), és szinte mintha nem is gyantáztam volna elmúlik a pirosság egy 15-50percen belül:) utána sincs semmi pöttyösödés, pedig régebben volt.
2011. szept. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi, de már feladtam a próbálkozást, tényleg mindent kipróbáltam...most is úgy begyulladt az egyik oldalon egy szőrtüsző, hogy fáj amikor lépek...


igazából a kérdés még mindig a fürdőruhára irányul, és nem a bikinivonalra:)

2011. szept. 2. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!