Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkákat tartotok jó...

Milyen márkákat tartotok jó minőségűnek?

Figyelt kérdés
Melyik márka termékeinek minőségében mertek bízni? Én sokszor jártam úgy, hogy elvben jobb nevű üzletekben vásárolt ruhadarabjaim cafatokra foszlottak két hét után. Tapasztalat, vélemény?
2011. szept. 1. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

TISZA <3

Cipőkön kívül pedig mindig változó, hogy mi válik be. Van egy Marks&Spencer felsőm 2 éve, annak semmi baja. Mondjuk nekem sokáig bírják a ruhák, mert annyi van, hogy ritkán veszem fel ugyanazt (pl 1 pólót 1 hónapban 1szer). Amik abszolút nem váltak be, azok a mayo chix és társai.

2011. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem elnyűhetetlen, egy idő után minden kopik, amortizálódik, ez ellen nem lehet nagyon mást tenni,mint kímáletes használat, és alőírtaknak megfelelő mosás. Így azért nem mennek tönkre egyhamar. De az biztos,hogy a nevesebb márkák termékei jó tartósak, nekem van olyan mait vár több mint 8 éve használok és teljesen jó. Levi's, Saxoo, Puma, G-star-raw jelenleg a legjobbak véleményem szerint.
2011. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Számomra a legjobb minőségnek a Diesel, Armani és a Gas számít. Illetve a 3 legismertebb sportmárka közül (Puma, Adidas, Nike) a Puma márkát tartom nagyon jó minőségnek, még a parfümjei is egészen jók.

A Nike márkában mindig csalódtam, nekem nem jött be, nagyon rossz minőség.

2011. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mötivi <3
2011. szept. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a kenvelo-t szeretem a legjobban, mondjuk más márkásabb ruhám még nem nagyon volt de én meg vagyok vele elégedve, elég sokat hordom a kenvelo-s ruháimat és egy szál cérna nem lóg ki belőlük, nincs kifakulva, kinyúlva, olyan mint amikor megvettem.
2011. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!