Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan női ruhaboltokat (vagy...

Olyan női ruhaboltokat (vagy akár jó minőségű turkálókat) keresek Budapesten és környékén, amik hasonlóak ezekhez: H&M, Stradivarius, Zara, Mango, Bershka, Pull&Bear?

Figyelt kérdés

Olyan kéne, ami minőségben és árban majdnem olyan vagy olyan, mint a fent említett boltok.És ahol lehet kapni hippy-s vagy indián stílusú ruhákat, fejkendőket, szép tollas fülbevalókat.

Azért kéne, mert már idegesít, hogy sok ruhámat viszont látom más embereken az utcákon, és már amúgy is unom a szokásos bevásárlóközpontos-plázás-boltokat. Nagyon értékelem a segítségeteket és köszi!


2011. szept. 2. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Ezek szerintem minőségben kínai szinten vannak.

Sok kínai ruhám is van, meg ezekből a boltokból is, de kb. ugyanolyan gyorsan kinyúlnak, kifakulnak, kifeslik a varrásuk.

Turkáló kb. ezekkel egy árban van, de kifoghatsz jobb márkákat is, csak hát az használt.

Ha egyedi akarsz lenni, akkor varrass.

2011. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A keletitől a blaha irányában van egy elég jó turi!
2011. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Le tudod írni pontosabban, kb hol találom? nagyon köszi a segítséged!
2011. szept. 2. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit tudok. Már régn voltam, de az biztos, hogy ott van. Angol turi. Van egy gyerek turi is, az feltűnőbb, ha az megvan utána még kell menni és a másik oldalon lesz. Sajnos nem tudom jobban elmondani. Nem vagyok pesti...
2011. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Rákóczi út:)

Én holnap a Nagy Lajos király útiba megyek, az hatalmas, és most volt teljes árucsere, ma nyitottak. Bár az tuti, hogy tömegnyomor lesz:S De 2990 egy kiló ruha, úgyhogy megéri:D Csak türelem kell hozzá, mert rengeteg a cucc. Ez egyékbéknt a Bosnyák tértől nem messze van, gyalog pár perc.

A nagykörúton is van egymás hegyén-hátán több kisebb turi (a Blaha és az Üllői út közötti részen (vagyis most már Corvin-köz). Meg van egy ilyen nagyon extravagáns, az a neve, hogy Szputnyik:D Ott van a Dogány utca 20-ban. Oda is ki akarok menni, állítólag tök jó:D

2011. szept. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

amúgy ez a rákóczi úti:

[link]

ez az, amit én mondtam:

[link]

és itt a szputnyik:D

[link]

2011. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszaitokat!
2011. szept. 4. 21:00
 8/8 anonim válasza:

Dorothy aby

Kalvin teren es a blaha - nyugati kozott vannak uzleteik

2016. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!