Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyek azok az alap ruhadarabo...

Melyek azok az alap ruhadarabok, amelyek minden no szekrenyeben ott kell legyenek?

Figyelt kérdés
Kepeket is linkelhettek! (Irjatok nemet, kort)
2011. szept. 3. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

bőrdzseki, converse, ing, csőfarmer, sima farmer

14/f

2011. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem cipőkből:-sport, magassarkú, lapos talpú(balerina)

farmer, elengásabb ruhák, bőrkabát,szövetkabát, az ilyen alap darabokra gondoltam amiket lehet kombinálni :))

2011. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
első, szerintem a kérdező nem a 13-4 éves kis tömeglánykák ruházatáról érdeklődött, hanem az igazi nőkéről ;)
2011. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszán én is jót mosolyogtam :) Igen, ezek a kamaszlányok szekrényében benne vannak, de a nőkében már nem, ők már beadták egy turiba, vagy odaadták a huginak.


- egy farmer mindenképp, ami egyenes szabású, sima, azaz lehet kombinálni sportos és csillivilli bulis felsővel is, vagy blúzzal is, alkalomtól függően.


- egy elegánsabb nadrág és blézer, elegánsabb alkalomra


- bebújós (akár balerina cipő) és magassarkú, illetve őszre csizma, nem ormótlan, hanem nőies, elegánsabb.


- felsőből szerintem fekete és fehér egyszerű mindenképpen, lehetőleg garbó mondjuk, most őszre, nagyon fel lehet dobni a kiegészítőkkel, és MINDEN megy hozzájuk.


- valami csinos szoknya, ceruza vagy A-vonalú.


- csinos ruha, amit lehet hordani buliba csizmával, vagy magassarkúval és elegáns blézerrel ünnepre is.


- egy-egy csillogósabb, VAGY kivágottabb felső, mert szórakozni azért kell :)


- vékony szövetkabát, vagy bőrdzseki, mert egyik elegáns, másik sportos. De ha középutat akarsz: bőr, mert arra tehetsz elegánsabb (fehér bolyhos) sálat munkába, de virágos bohókásat, ha csak haverokkal mész valahova.


Hát, most ennyi jutott eszembe. Ja, kiegészítők természetesen, elegánsabb (ezüst vagy antik hatású) és színesek is, meg persze harisnyák a szoknyához.

26/N

2011. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
26/N válaszával tökéletesen egyetértek:) annyit tennék hozzá, hogy szolgálatot tesznek meg az egyszínű ujjatlan felsők, valami kis csipkével, rátéttel, lehet őket hordani nyáron, télen pedig szép kis kötött kardigánokkal, bolerókkal, nagyon jól lehet variálni őket szinte bármilyen alkalomra.
2011. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

- Cipő: egy egyszerű fekete magassarkú mindenképp kell, amit bármihez feltudsz venni; bokacsizma(nekem mondjuk van lapos és magassarkú is), hosszú szárú csizma télre(ebből is lehet lapos és egy pár centis is), sportcipő, egy balerinacipő vagy akármilyen lapos szandál, ha gondolod egy sarut is beszerezhetsz.


- Kabát: egy nőies szövetkabát télre mindenképp jól jön, ballonkabát, kicsit lazább alkalmakra bőrkabát és nekem újabban a denevérujjas kabátok is nagyon megtetszettek. Nagyon nőiesek és elegánsak tudnak lenni.


- Egy egyszerű (fekete) kis ruha, amit elegánsabb és lazább rendezvényekre is feltudsz venni kiegészítőkkel kombinálva bármilyen stílusúra.


- Egy kosztümöt is tanácsos beszerezni, bármikor jól jöhet.


- Nadrág: Egy tökéletes állapotú csőfarmer, ami szintén bármivel fel tudsz venni; fekete egyenes vagy csőszárú nadrág és ünneplő nadrág mindenképp legyen a gardróbodban.


- Egy nőies blézer, legjobb a fekete, mert az mindenhez megy. Ezen kívül hosszabb és rövidebb kardigánok, melegebb pulóverek.


- Legalább 5 darab rövid-, hosszú ujjú felső és pántos toppok, hogy tudd cserélgetni, néhány csőtoppot is beszerezhetsz. Mindegyik felsőből legyen elegánsabb, sportosabb és romantikusabb stílusú is.


- Egy egyszerű fehér ing, rövid/hosszított kockás vagy egy egyszerű színesebb ing.


- Egy fekete cicanadrág sem elhanyagolható, de természetes csak hosszított felsőkkel, ruhákkal hordva.


- Szoknya: egy magasított derekú ceruza szoknya, amivel be- és kitűrve is tudod hordani a blúzaidat változatosan, egy farmer miniszoknyát is beszerezhetsz nyárra.


- Kiegészítők, 1-2 táska, néhány nőies, lenge sálat is beszerezhetsz.


Nagyon fontos, hogy a ruhák többsége egymással kombinálható legyen, tehát a színekre nagyon figyelj.


Számomra ezek tartoznak az alap ruhadarabok közé. Lehet, hogy kicsit soknak tűnik, de szerintem még ki is hagytam valamit :-)

2011. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat! :)
2011. szept. 4. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!