Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » DEBRECENIEK, főleg lányok!...

DEBRECENIEK, főleg lányok! Hol lehet viszonylag olcsón, jó ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy eléggé megcsappant a ruhatáram.Sok ruhát kinőttem, kiszakadt, meguntam stb.Szeretnék néhány új darabot venni,de mint a legtöbb fiatalnak, nekem sem futja havi 100.000 ft. vásárlásra.Saját keresetem nincs, mert egyetem mellett nem tudok dolgozni.Összejön egy kis ösztöndíj és zsebpénz, ezt viszont 2 részre szeretném osztani:félretenni belőle és vásárolni néha 1-2 új ruhát.

Én kb. 1-2000 ft.-ért keresnék felsőket(pólót,topot,inget), nadrágot és pulcsit a hidegebb időszakra olyan 3-3000 ft.-ért vennék.Milyen üzletek vannak, ahol kb ilyen nagyságrendű árak vannak?Persze +/- lehet egy kis eltérés.:) Ti hol szoktatok vásárolni?

Mellesleg annyira nem értem, hogy van ez...az emberek 90%-a örül, ha van kajára pénze és be tudja fizetni a számlákat, de az üzletekben 5-6000 ft egy felső, 10.000 ft egy nadrág, és ez még az "olcsó" részleg.Hogy öltözködjön így az ember?Vagy elégedjen meg 1-1 ruhadarabbal???


2011. szept. 4. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én is úgy vagyok ahogy te,nem dolgozom ösztöndíjam van nade azt is most októberben fogják küldeni de nem szeretném az összeset elvásárolni ruhára.

Nem értem másoknak hogy van pénze mindig új szerkókra szert tenni ,ráadásul a legtöbb üzletben azok a horrorisztikus árak!!?

Tudom neked ajánlani esetleg a Skálát ott most akciók voltak én ezer valamennyiért vettem női pólót , vagy az inváziókat a tescoban corában,ott sokszor van 990ft-os póló persze vmikor nagyon gagyi a felhozatal de én ott sokszor vettem már szép színes pólókat 1000 körüli árakkal ,gatyát is ott szoktam venni de azt már 3300 körül ,vagy a cosmos city a plazaban vagy fórumban,ázsia center is jó illetve az intersparban fent a reno helyén,tudom hoyg kínai de sokszor olcsón adnak jó ruhát csak okosan kell választani.

VAgy a délibábban fent az emeleten a mozgólépcső után egyből jobbra az is kínai ,illetve balra talán a papírírószer után van egy csajos bolt ott is sok jó cucc van ,most ezek jutottak az eszemben .

2011. szept. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én általában a Fórumba vagy a Plazaba vásárolok, de ne úgy képzeld el, hogy egy csomó szatyorral jövök ki onnan. Én mindig figyelem a leárazásokat, na meg szoktak lenni kuponok is. Ha elmegyek venni mondjuk felsőt, akkor átgondolom, hogy mik vannak itthon, melyik jó még rám és használható azok közül és akkor próbálok úgy keresni, hogy azt akár tudom variálni is vele. Így 3-4 havonta szoktam venni 1-2 felsőt.
2011. szept. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fórum! :D

van egy millió bolt,bőven tudsz válogatni :)

mondjuk Józsán,a jp-ben van a Best....ott tényleg elég olcsók a ruhák ... csak elég bénák vannak :S

múltkor is mondom,nah veszek magamnak pólókat :)

erre lemegyek a bestbe,nézem,már vagy fél órája ott nézem a ruhákat,de nem találtam egy normálisat :@ :(

13l

2011. szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek!:)

Akkor a nyakamba veszem a várost hamarosan!:P

2011. szept. 10. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:
igen a Fórumban valóban érdemes körül nézni :) nem minden olyan iszonyat drága csak jól szét kell nézni :) én tegnap voltam a New Yorker-be és 1490-ért vettem egy felsőt :)
2011. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!