Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel lehet egy fekete bőrdzek...

Mivel lehet egy fekete bőrdzeki egy részét befesteni, szinezni?

Figyelt kérdés
mert láttam már olyat aminek egyik kar része szines volt, nem fekete. az belett festve, vagy egy másik rá lett varrva?
2011. szept. 4. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Számomra inkább az tűnik valóságosnak hogy rávarrtak egy másikat, nem hiszem hogy bőrt tudnak színezni valamivel.
2011. szept. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dehogynem, például nekem hibajavító festékkel van rá rajzolva, de azzal az a baj hogy csak fehér színű van ugye. rendes festékkel nem akarok mert az kiszárítja a bőrt, alkoholos filcre vagy textilfestékre gondoltam de nemtudom h jó-e
2011. szept. 5. 00:01
 3/7 anonim ***** válasza:
bőrdzeki. xdddddddddddddddd te is tudsz ám írni. ;)))))
2011. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
úúr isten, elgépeltem, te sokkal szánalamsabb vagy mivel 1. offolsz 2. flamelsz 3. ezért kommentet írni?
2011. szept. 6. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:

istenem.. ez a szlengben beszélés.. offolsz, flamelsz....

valaki megmondaná,hogy mire jó ez?

19L

2011. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez most olyan volt mintha azt mondanád hogy 'miért hívjuk az asztalt asztalnak?' ez a neve. gratulálok. mennyél inkább szerelem / szex topikba az való neked
2011. szept. 6. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű akrilfestékkel be lehet festeni de nem garancia hogy nagyobb felületben egyenletes lesz.


Ez mondjuk nem gáz ha mondjuk mintásra veszed vagy végig lesz szegecselve mint ezeken:

[link]

[link]


Ha ilyesmi nagyfelületű fedést akarsz, akkor viszon speciális bőrre való festéket vegyél.

[link]

[link]

2011. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!