Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A vaterás olcsó converse...

A vaterás olcsó converse cipők eredetiek?

Figyelt kérdés
légyszi olyan írjon, akinek van vele tapasztalata...
2011. szept. 5. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül eredeti.De én tuti nem vennék onnan.Akkor már inkább boltból.Ismerősöm vett onnan.Hát nem volt eredeti.
2011. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem. csak hát eléggé vonzó az az ár. van 1 kínais tornacipőm most. 1 éve van meg, sehol semmi baja, picit kopott el az alja de az sem vészes még, pedig elég sokat hordom. Mert ha végülis kinézetre ugyan az akkor talán úgyis megérné nekem.
2011. szept. 5. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok a hamisítvány köztük.
2011. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

azok hamisak, és elég rossz minőségűek. szerintem egy kínai tornacipővel is jobban jársz, mert annak legalább nem szakad le a talpa ha esik az eső... barátnőm így járt a hamis conversel. Kb olyan volt a cipő mintha a talpát papírragasztóval ragasztották volna oda, az kiázott és annyi.


viszont ebay.com-on kaphatsz eredetit is nagyon olcsón.

2011. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem... és amúgy kinézetre milyen volt az a cipő? Teljesen a mása az eredetinek?
2011. szept. 6. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy onnan, 4990 Ft volt postával együtt, és kijelenthetem: EREDETI. Nagyon meg vagyok vele elégedve, van egy másik is, azt Legendsben vettem, és teljesen egyforma kialakítású mind a kettő. Persze én is hallottam már olyat, hogy vannak hamisak is. Az a legjobb, ha olyan aukcióból veszel, ahová tett fel az eladó saját készítésű képeketis, nem csak a katalógusképet. A saját készítésű képről már nagyjából el tudod dönteni, hogy eredeti-e :)
2011. szept. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!