Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ray Ban Wayfarer és vatera és...

Ray Ban Wayfarer és vatera és a segitség?

Figyelt kérdés

Hellosztok azt szeretném megkérdezni hogy hogyan állitsak oda szüleimnek hogy 30 ezer forintos napszemüveg kéne?

kb leorditanának . : /

és ezért megkérdezném azt is hogy vaterán látok állandóan embereket akik 8-9 ezerért adják söt 4400 Ft ért a napszemüveget

én sajnos nemfogok regisztrálni vaterára mert állitólag 100 Ft ot kell beküldeni utána vagymicsoda ,(most erre nicns szükségem külön)

ezért örülnék hogyha valaki aki felnéz ide és olcson adná a napszemüveget (Fiú kéne és ugy tudom L es méret)

az legyen szives vegye fel ezt az msn-t Mentsd@hotmail.com

nagyon kéne ilyen napszemcsi de nagyon drága

plz kíméljetek a " nincs pénz nincs szemüveg " mondatoktól

ez non szensz hogy egy napszemüveg 30 ezer ..

elhsizem hogy az bizony véd meg mindedn de nem fogok állandóan a napba nézni..


2011. szept. 7. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért nem kérsz meg valakit aki már regisztrálva van vaterán, hogy üsse le neked?

2011. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja egyébként ha csak vásárolni akarsz a Vaterán nem kell fizetni. Csak megadod a telószámod és küldenek neked egy kódot. Azt kell beírni és akkor vásárolni már tudsz csak eladni nem.
2011. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem köszönöm /várok még választ
2011. szept. 9. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!