Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a póló?

Tetszik ez a póló?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 10. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Ajj nem igaz:D.. Már a csapból is a Fila táskák folynaak. Nekem is van. Na és akkor mivan!? Viszonylag olcsón megszereztem és hordhatom benne a tesi cuccom suliba. Szerintem bunkóság amit csinálnak a hozzád hasonlók. Az is baj, ha valami jó árban van?...
2011. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
LOL jót nevettem XD
2011. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
áááá ne azthittem, hogy a hétvégén legalább nem kell látnom azt a rohadt sok FILA-s táskát az iskolában:D:D
2011. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
olcsó:O szentem tök drága:D az én táskám sokkal olcsóbb volt és jobban is tetszik:D
2011. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én örülök, hogy nem találkozom szembe mindig a táskámmal. engem zavarna ha minden 2. embernek ugyanolyan táskája lenne mint nekem. egyszer jártam így egy kabáttal..nem volt túságosankellemes érzés O.oerről jut eszembe az a vicc biztos hallottátok már

Honnan ismerik meg a magyar túristákat?

Fila táskájuk van :"D

2011. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nesi81 ***** válasza:
NEM
2011. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem bunkóságnak szántam, szimplán csak unatkoztam. Egyébként meg, ha nekem nem lenne pénzem drágább táskára inkább vennék a kínaiba, vagy máshol, ahol olcsó, minthogy olyan táskát hordjak amit fél város hord, és egyes személyek lenéznek miatta, ill b*szogatnak vele. Ez a véleményem. Ne haragudjon senki, én nem akarok ezzel senkit megbántani, lenézni, cikizni.
2011. szept. 10. 19:46
 8/10 anonim ***** válasza:
áhh ez a FILA-s vicc xDXDmegy a kéz
2011. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

van még egy vicc :DD

‎20 év múlva

- anya, hogy ismerted meg apàt? O.o

-egyszerre nyúltunk a TESCO-ban a Fila tàskàért

:DDDDDDDDDDDDDDDDD

2011. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

SZÁNALMAS már ez az agyonnyomott Filázás...

Egy-két vicc még elmegy de az már tényleg gyerekes.

Bakker felmegyek faszbúkra és ott is csak FILA így meg FILA úgy.

Bakker a Fila meg a Tesco csinált egy ro*adt nagy üzletet. És a FILA az egyik legjobb minőség. Ha 12 ezer helyett meg tudom venni 3-ér akkor HÜLYE LESZEK NEM MEGVENNI!

De van egy-két hülyegyerek aki csak a rossz oldalát látja ezeknek és ahelyett hogy fillérekért megvenné inkább megy a kínaiba 3 ezerért szart venni hogy aztán 2 hónap múlva szétszakadjon és vehesse újra. Minden évben vehet 3-4 táskát azt csodálkozik hogy tűnik el a pénze...

Ez a tipikus esete annak hogy nyakig süllyedtél a sárban és egy kötelet dobnak feléd, de te nem fogadod el mert a szintén a sárban szenvedő másik csávónak is olyan kötelet dobtak...

2011. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!