Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vörös hajhoz milyen ruha áll jól?

Vörös hajhoz milyen ruha áll jól?

Figyelt kérdés
Világ életemben szőke voltam,nemrég váltottam természetes hatást keltő barnás vörösre. Épp egy randira készülök és szeretnék nagyon jól kinézni. Elég alternatív és kicsit kihívó a stílusom,szóval sok minden belefér,a tűsarkútól a tornacsukáig,csak a nagyon "plázacicás" ruháktól irtózom kicsit(bár abból is van ami bejön).Szeretné,ha ajánlanátok nekem jó ruhatippeket,elsősorban színben,bár fazonban is jöhet,mert úgy vettem észre,hogy ehhez a színhez pl jobban mennek a komolyabb,nőcisebb ruhák,mint a szöszihez. Linkelhettek nyugodtan képet is esetleg,nektek tetsző összeállításokról.Általában sötét sminket használok és a bőröm elég világos,amit szeretek kiemelni.Alkatilag tök átlagos vagyok,mások csinosnak mondanak,165cm/46kg.Szóval bármi jöhet.Légyszíves segítsetek,szeretnék nagyon jól kinézni holnapután este.És bármilyen tippet szívesen veszek!20/L
2011. szept. 10. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A vörös hajhoz a zöldes/türkizes ruhák borzasztó jól mennek. Milyen színű a szemed?
2011. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eléggé élénk zöld
2011. szept. 11. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
akkor a szemedhez illő zöldet vegyél fel, a szemedet feketés-füstösre sminkeld(de ne túl erősen) és naaaaaagyon halvány a hajadhoz passzoló vöröses árnyalatot adj a szádnak. pirosítónak semmiféle rózsaszínt ne kenj fel, esetleg valami abszolút minimális pirosasabb árnyalatot, vagy elég lesz csak a bronzosító is. egyébként stílusilag legyél te, legyél olyan amiben jól érzed magad hétköznapokon is, de érezhető legyen rajtad, h ez egy fontos alkalom számodra. a lényeg, h nem szabad semmivel kapcsolatban túlzásokba esni. sok szerencsét:)
2011. szept. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!