Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a cipő?...

Ábry Tamás kérdése:

Szerintetek milyen ez a cipő? Milyen ruhákat ajánlotok hozzá? (póló, nadrág stb. )

Figyelt kérdés

linkek: [link]


[link]


2011. szept. 11. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem annyira nem tetszik a cipő, olyan "nagy durva" és a színe sem jön be. Ha kisebb lenne a cipő, vékonyabb anyagból és esetleg vajszínű akkor tetszene. Hát csőfarmert vegyél ehez szerintem.
2011. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem naon jó, csőgatyát ajánlok hozzá, úgy h az alja bele van tűrve a cipőbe :))
2011. szept. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Húú nagyon nem tetszik, túl "durung" és a színe is csúnya.


Csőnadrághoz vedd fel. Egyszerűbb felsőkkel.

[link]

2011. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hú, rég láttam ilyen ormótlan darabot.
2011. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy fiúról van szó, a felhasználó neve alapján. :D Egyre kérlek: csőnadrágot NE! Inkább egyenesszárú farmer. A felsőd meg ne legyen élénk, meg ne legyen rajta sok szín, leginkább a barna meg a fekete megy hozzá, de remélhetőleg erre magadtól is rájöttél.
2011. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik ez a cipő, szerintem egyedi, és elég csávós. :)

Csőgatyát tényleg ne, attól a hideg ráz, minden kis b.zi ilyet hord csőgatyával, úgy tényleg gusztustalan. Igazából ezekkel a magas szárú cipőkkel az a baj, hogy nem tudod "megmutatni", hogy milyen igazából, mert a NORMÁLIS nadrág eltakarja.

Pólóból meg a fehér, fekete, barna illik hozzá, nem túl feltűnő mintákkal. Esetleg ing, nem tudom milyen stílusban öltözködsz, bár a cipőből kiindulva inkább sportosan. Meg egy fekete bőrkabát és kész.

2011. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Más szinben szerintem jobb lenne,de igy is elmegy.Szerintem egy csőgatyával tök jól mutatna.
2011. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szűkebb csőgatyával vedd fel! Ezekhez a cipőkhöz a tapadósabb csőgatya illik, ami nem lóg, hanem szépen ráfeszül a popsira is. Vékonyabb fiúknak kifejezetten jól áll!
2011. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!