Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hát nem álomszép?

Hát nem álomszép?

Figyelt kérdés

Ti adnátok érte 35.000ft-ot? nem azért kérdezem, mert megakarnám venni, ugyanis most nem tudok fizetni egy ruháért ennyi pénzt. de áááh, ennél szebb ruhát még aligha láttam:)

[link]


2011. szept. 12. 06:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép.. bár nekem sem kéne 35 000Ft-ért.. ráadásul nem is veheted fel akárhova.. de ha sokszor jársz olyan helyen az persze más.
2011. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
35. 000? Ezért? Tényleg szép ruha, meg minden, de azért ennyi nagyon sok érte. Mondjuk nekem a színe nem tetszik, feketébe jobban el tudnám képzelni, esetleg egy kis bordó árnyalattal.
2011. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érdekel, tényleg keress rá Ebay-en, mert ez a webáruház is Kínából rendeli (vagy Angliából, de az Angolok is Kínából szóval ugyanott vagyunk), csak a magyarok 3-4szer drágábban adják...
2011. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszik, és ezen fellelkesülve megmutattam a képet a varrónőmnek aki azt mondta h 10-12 körül megcsinálja nekem. Szerintem próbálkozz te is, hátha kijössz olcsóbban :)
2011. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez attól is függhet, hogy az illető hölgyikének hány órányi (napi) munkája előteremteni a 35e Ft-ot, illetve az, hogy folytat-e olyan életvitelt, hogy ezt tudja is használni és ne csak a szekrényben porosodjon.
2011. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

[link]


én ilyesmi ruhákat láttam teszveszen, vaterán olcsóbban.. de ennyi pénzt kiadni érte...:/ max ha csak milliomos lennék...

2011. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tessék ezek között ott a te kéked is fele ennyiért!

2011. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
woooow köszönöm utolsó:)
2011. szept. 13. 19:34
 19/19 anonim ***** válasza:

"Az ára nem olyan vészes, mondjuk én már dolgozom, nem szülőktől kellene rá kérnem."


Azt a roh@dt életbe! Mert szerinted más nem dolgozik??? Komolyan, ilyen fellengzős hozzászólást még nem láttam. Képzeld, én is dolgozom, de akkor sem adnék ki ennyit egy olyan rháért, amit évente egyszer ha fel lehet venni, mert nincs rá alkalom.


Gondolkodj, mielőtt válaszolsz és ne szólogass be. Könnyen lehet, hogy jóval több ideje dolgozom, mint te és többet is értem el, mint amennyit te valaha fogsz.

2011. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!