Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hát nem álomszép?

Hát nem álomszép?

Figyelt kérdés

Ti adnátok érte 35.000ft-ot? nem azért kérdezem, mert megakarnám venni, ugyanis most nem tudok fizetni egy ruháért ennyi pénzt. de áááh, ennél szebb ruhát még aligha láttam:)

[link]


2011. szept. 12. 06:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
De tényleg nagyon szép, de én se tudnék adni érte ennyi pénzt meg nem is akarnék, mindig a jó cuccok nagyon drágák!!! :(((
2011. szept. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Háááát.... Én nem dobtam el tőle az agyam... Láttam már szebbet is. 35 ezret meg pláne nem adnék érte, ha lenne, akkor sem.
2011. szept. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, de balerinás.
2011. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Hát annyira nem szép amennyibe kerül.Max.10 ezret adnék érte(vagy annyit sem)
2011. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szép,de annyira nem,hogy ennyit adjak érte.
2011. szept. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szép, de nekem is egy balerína jut róla eszembe. Ha nem lenne tüll az alja, jobb lenne.
2011. szept. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szép, de én sem venném meg, pláne nem ennyi pénzért. A színe különösen nem tetszik.

Amúgy én pont így voltam tavaly egy ruhával, beleszerettem, de 28 ezer forint volt, külföldről kellett volna rendelni. Elmentem egy varrónőhöz és megkérdeztem megtudja-e csinálni, azt mondta meg... Azt is elmondta milyen és mennyi anyag kell hozzá, bementem a boltba, ez a fajta anyag éppen akciós volt, így munkadíjjal együtt kijött 11 ezerből és teljesen "rám lett öntve", nem állt el sehol stb. Javaslom, ha mindenáron szeretnéd próbálkozz meg te is ezzel az úttal.

2011. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem az ízlésvilágom, de ha az lenne, sem adnék SOHA érte annyit, ugyanis én nagy Ebay-es vagyok és egy ilyet már 10000-ért lehet rendelni nem egy helyről...
2011. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem ez első blikkre olyan mint a hercegnős jelmezek a kislányoknak a sok tüllel és a csillogó övvel, talán nem ezt a hatást keltené valami más színben.

Én biztos nem venném meg amúgy sem, pláne nem ennyi pénzért.

2011. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ára nem olyan vészes, mondjuk én már dolgozom, nem szülőktől kellene rá kérnem. De nem venném meg, mert bár valóban szép, de egyszerűen nem tudnám hova felvenni, nem illik semmilyen alkalomhoz.
2011. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!