Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az UGGs csizma unisex?

Az UGGs csizma unisex?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

hát én még nem láttam fiún inkább csak lányokon... de azért beírtam googléba és ezek jöttek ki:

[link]


[link]


[link]


fiúként is felveheted, csak akkor készülj fel, hogy - ha nem londonbna, párizsban vagy valahol külföldön élsz- körbe fognak röhögni.

2011. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a jó magyar temperamentumus :))
2011. szept. 14. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Jólmondják, nekem is van, és nem fogja a fel a nép hogy 45ös lábra nehezen jó a női cipő :D De nemérdekel, tuti idén is hordani fogom, mert én nem ilyen szar csivacstalpút vettem ,hanem olyat aminek gumoiból van a talpa és nem megy szét (:
2011. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
19:53-as te is srác vagy? :D
2011. szept. 14. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:

itt egy srác hordta télen...igaz..ő b*zi...nekem kicsit furán hat..pedig nincs ugynevezett magyar hozzáállásom...felőlem jöhet bármi...de vhogy az ugg csizma nem nyerő számomra...egy jó bakancs annál inkább...(teszem hozzá nem vagyok rocke, magassarkus, szoknyás, rettentően öltözködni szerető nő vagyok...)

23L

2011. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!