Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok mit vegyek fel h...

Csajok mit vegyek fel h teljesen lenyűgözzem?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és ez lesz életem első randija nagyon félek....mit vegyek fel?hétköznap egyszerű ,nőies cuccokat szeretek...viszont hétvégén meleg lesz még és valami visszafogott de szexy cuccot szeretnék felvenni h lássa h ilyen is tudok lenni

Esetleg valami tipp amire érdemes odafigyelni?


2011. szept. 15. 13:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 170cm 55kg és magassarkú nemjöhet szóba mert magasabb lennék....
2011. szept. 15. 13:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha meleg lesz, és jó az alakod, akkor azt hangsúlyozd. Vegyél fel egy nyári ruhát, rövidet (de ne kúúrvásat). MIndenképp világosban legyél, mert a sötét cuccok elég lehangolóak. Esetleg ha nem akarsz szoknyában, ruhában lenni, akkor egy egyszerű rövidgatya a kedvenc pólóddal, vagy valami szűkebb felsővel, vagy csőtoppal. Ha mégis elromlana az idő, akkor vegyél egy csőgatyát, hosszú pólót, és valami kényelmes cipőt. Mindenképpen olyanban legyél, amiben jól érzed magad.


Ha nagyon meleg van, ilyesmit is felvehetsz:


[link] (az elsőre gondolok)



Vagy ha színes akarsz lenni:


[link]



ha elromlik az idő, akkor is merd kombinálni a színeket, az nagyon feldob:


[link]

2011. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. szept. 15. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem öltözz úgy, ahogy egyébként szoktál. Ne lássa rajtad, hogy mennyire nagy esemény ez az életedben. Csak egy randi (ill. elég ha ő ennyit tud). Sztem nem kell túlöltöznöd, egy sima kis gatya valami feszülős felsővel jó. Napszemcsi viszont nem illik, fontos a szemkontaktus.
2011. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem, pasi szemmel, a belinkeltek közül...


...egyedül ez ( [link] ) jön be, és itt is a bal oldali.


A többi olyan gyerekes, egyáltalán nem komoly... mondjuk én 24 leszek - és nőben is inkább az ilyeneket keresem.


Te lehet inkább a bohókásabb színeket kedveled, és az is áll közelebb...

2011. szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!